Trenn kõige väiksematele lumesõpradele
alates 31. oktoobrist

Kui Sa alles mõtled… kelleks hakata, kui Sa suureks saad, siis see on okei!

Sest kui valida on suusataja- või lumelaudur olemise vahel, siis see ongi raske valik.
Aga pole viga, Sa ei pea otsustama kohe ja ümber tohib ka mõelda.

Lumekoolis algab lumeeluks valmistumise trenn kõige väiksematele.

Trennid toimuvad alates 31.10 kuni lume tulekuni, vähemalt 8 kolmapäeva järjest kell 19.00-20.30 Spot of Tallinnas ja edasi kell 18.00-19.30 Valgehobusemäe mäekeskuses. (Tallinnast 1h autosõidu kaugusel)

Lumeootuse trenni kutsume 5-9 aastaseid tüdrukuid- ja poisse, kes seni ei ole lumealadega tuttavad, aga vist on saabunud valmisolek algust teha. Väga hästi sobivad sellesse trenni lapsed, kes ei ole veel üldse trennis käinud.

Mis me teeme niikaua kuni lund ei ole?
Spot of Tallinna batuudi- ja akrobaatikaalal harjutame tasakaalu, koordinatsiooni, hüppamist, kukkumist ja põrkamist, katsetame julgust ning osavust ja mängime selgeks mäereeglid.

Lumekool teab, et kõige väiksematel läheb mäeeluga harjumiseks aega.
Oleme koostanud spetsiaalselt lastele mõeldud mäesuusa- ja lumelauasõidu juurde viiva tegevuskava. Turvalisust lisab, kui treeneri ja teiste trennilastega on rohkem aega tuttavaks saada. Pealegi võib alles sisehooaja lõpus otsustada, kas laps soovib jätkab mäel suusa- või lumelauatrennis.

Milline lumehooaeg välja näeb?
Kahekuulisele (8 kolmapäeva) sisetreeningute perioodile Spot of Tallinnas järgnevad lumelaua- või mäesuusa treeningud Valgehobusemäe mäekeskuses (kell 18.00-19.30).
Niipea kui ilm lubab, lähme lumele, kus alustame algusest ja harjutame piisavalt – esmalt väiksel mäel ja peagi mäetõstukiga suuremal nõlval. Valgehobusemäe keskus on hea õppekeskkond just alguses, sest üleminekud on sujuvad, õppenõlv lai ja lauge.

Ka mäevarustust ei ole tarvis kohe endal osta, selle leiame Valgehobusemäe varustuserendist.

Lapsevanem saab lapse treeningu ajal nautida murdmaasuusatamist, mäge või veeta aega mõnusas kaminaga kohvikus.

Treeningute tasu on ühtlane sise- ja lumeperioodil.

Kuutasu on 85 €
Tasudes korra kaupa, on korra tasu 25€.

Lumeperioodil sisaldab treeningtasu varustuse renti ja mäepiletit.
Õed-vennad naudivad koos trenni tulles soodustust 10 %.

Kui kaua? Viimastel aastatel oleme laste treeningud lõpetanud märtsikuu keskel.

Info, küsimused ja registreerimine:
info@lumekool.ee
treener Stiina