Edasijõudnud laste mäesuusa- ja lumelauatrenn

Neljapäeviti (16.01-19.03.2020) kell 18.00-19.30

NB! Edasijõudnud lumelaudurite grupp on täis

EDASIJÕUDNUD LASTE MÄESUUSA TRENN JA LUMELAUA TRENN on mõeldud nendele lastele, kes juba on varem Lumekoolis käinud terve hooaja või oskavad enam-vähem kindlalt lumelaua või mäesuuskadega sõita.
    See tähendab suuna- ja kiirusekontrolli ning pöörete tegemise oskust. Nüüd tuletame õpitu meelde, parandame tehnikat, harjutame erinevat tüüpi radadel hästi toimetulekut ja mõtleme, mis oleks, kui prooviks väikest võistlemist. Ehk viime sõiduoskuse uuele tasemele.

Avame grupi edasijõudnud mäesuusatajatele ja grupi edasijõudnud lumelauduritele, kokku 22 last, kummaski grupis 11 last.
    Treeningu kuutasu: 85 € või tasudes korra kaupa, on korra tasu 25 € *
    (sisaldab mäepiletit ja lumevarustust). Korratasu rakendub puudumisest teatamisel sama päeva lõunaks.

*Harku valla laste treeningu kuutasu: 56 € lapsevanemale
    (sisaldab transporti mäekeskuse ja koduvalla vahel, mäepiletit ja lumevarustust)

Harku valla koolilapsed pääsevad mäekeskusesse tellitud bussiga, mis liigub teekonnal:
    Tabasalu kooli parkla – Alasniidu lasteaia parkla – Valgehobusemäe mäekeskus – Alasniidu lasteaia parkla – Tabasalu kooli parkla

Liikumisgraafik alates 16. jaanuar – 19. märts
    16.15 Buss Tabasalu kooli parklas