Grupitrennid 2020

Lumekooli grupitreeningud Valgehobusemäe mäekeskuses algavad jaanuari 3. nädalal ja kestavad 10 nädalat.
    Grupitreeningud on jagatud taseme (algajad või edasijõudnud), vanuse (lapsed või täiskasvanud) ja lumeala järgi (mäesuusk või lumelaud). Valgehobusemäe asub Tallinnast 1 tunni ja 20 minutilise autosõidu kaugusel.
    Vali endale sobiv treeningugrupp ja broneeri koht.

Broneerimine:
    1) mine broneerimise lehele
    2) vali kalendrist jaanuar
    3) vali sobiv grupp
    4) täida andmete leht

TEISIPÄEV (14.01 – 17.03.2020)

TÜDRUKUTE TRENN on mõeldud spetsiaalselt väiksematele tüdrukutele, kes ei ole suusatamist või lauatamist söandanud alustada, sest poistega koos on natuke kõhe ja “nagunii läheb kohe hüppamiseks.  Loe treeningu kohta rohkem
    Treeningu aeg: kell 16.00-17.30 Treeningu kuutasu: 85 €
    (sisaldab mäepiletit ja lumevarustust)
    Kui tekkis küsimus: info@lumekool.ee

HARKU VALLA ALGAJATE TRENNon Harku vallas elavatele koolilastele vanuses 7-15 aastat.
    10 nädalat mäel, kus me alustame täiesti algusest ja harjutame piisavalt.
    Treeningutele pääseb Harku valla koolilaps tellitud bussiga. Loe treeningu kohta rohkem
    Treeningu aeg: kell 18.00-19.30 Treeningu kuutasu: 56 €
    (sisaldab transporti mäekeskuse ja koduvalla vahel, mäepiletit ja lumevarustust)

KOLMAPÄEV (15.01-18.03.2020)

EDASIJÕUDNUD TÄISKASVANUTE LUMELAUATRENN on mõeldud inimestele alates 15. eluaastast ja täiskasvanud inimestele, kes oskavad juba lumelauaga liikuda, kuid soovivad parandada tehnikat. See treening sobib hästi neile, kes pole ammu sõitnud ja on soov uuesti algust teha või neile, kes soovivad välja harjutada mõnd iseõpitud vildakust ehk viia oma lumelauasõiduoskus uuele tasemele.
    Treeningu aeg: kell 16.00-17.30
    Treeningu kuutasu: 95 € või tasudes korra kaupa, on korra tasu 30 €
    (sisaldab mäepiletit ja soovi korral lumevarustust)
    Kui tekkis küsimus: info@lumekool.ee

ALGAJATE LASTE SUUSATRENN JA LUMELAUATRENN (Spot of Tallinna “lumeinimesed”)
    on jätkumoodul sisetreeningutega alustanud kõige väiksematele lastele.
    Loe treeningu kohta rohkem
    Treeningu aeg: kell 18.00-19.30
    Treeningu kuutasu: 85 € või tasudes korra kaupa, on korra tasu 25 €
    (sisaldab mäepiletit ja lumevarustust). Korratasu rakendub puudumisest teatamisel sama päeva lõunaks.

NELJAPÄEV (16.01-19.03.2020)

NB! Edasijõudnud lumelaudurite grupp on täis
    EDASIJÕUDNUD LASTE MÄESUUSA TRENN JA LUMELAUA TRENN (ka HARKU VALD) on mõeldud nendele lastele, kes juba on varem mäesuusa või lumelauaga sõitnud. Loe treeningu kohta rohkem
    Treeningu aeg: kell 18.00-19.30 Treeningu kuutasu: 85 € või tasudes korra kaupa, on korra tasu 25 €
    (sisaldab mäepiletit ja lumevarustust).
    Kui tekkis küsimus: info@lumekool.ee

REEDE (17.01-20.03.2020)

ALGAJATE TÄISKASVANUTE MÄESUUSA TRENN JA LUMELAUA TRENN on mõeldud inimestele alates 15. eluaastast ja täiskasvanud inimestele, kes on mõelnud, et tahaks osata, aga pole seni alustanud. Loe treeningu kohta rohkem
    Treeningu aeg: 18.15-19.45 Treeningu kuutasu: 95 € või tasudes korra kaupa, on korra tasu 30 €