Alates jaanuarikuu teisest nädalast toimuvad tööpäeva õhtuti 10 nädala jooksul laste grupitreeningud. Treeningkavad on üles ehitatud lähtuvalt õpilaste vanusest ja sõidu tasemest.
Pane oma lumesõber treeninggruppi kirja info@lumekool.ee või küsi 55666000

TEISIPÄEVITI (8.01-12.03)
toimub Harku valla ja Lumekooli koostöös algajate lumelauatreening valla kooliealistele tüdrukutele ja poistele. Siin on pannud Harku vald õla alla lumelauahuviliste laste peredele, toetades bussitransporti mäekeskusesse ja võimaldades lumevarustuse rentimist valla vahenditega.

Harku  valla lastel on võimalik jõuda mäekeskusesse bussiga, mis alustab teekonda Tabasalu kooli juurest, tehes peatuse Alasniidu külas ja jõudes trenni ajaks mäekeskusesse. Pärast trenni viib buss lumelaudurid koduvalda tagasi.

Treeningu kuutasu Harku vallas registreeritud lapsele on 48 € (4 korda)
Gruppi juhendavad treenerid Lii Ann Liivrand ja Martin Anja

Treeningu sisu kohta saab lugede põhjalikumalt.

KOLMAPÄEVITI (9.01-13.01)
on kõige väiksemate päev. Tegelikult oli kõige väiksematel võimalik alustada juba oktoobri lõpus ettevalmistava sisetreeningute sarjaga Spot of Tallinnas. See aeg oli mõeldud tutvumiseks, tasakaalu harjutamiseks, lihaste tugevamaks tegemiseks ja järgi mõtlemiseks, kas alustada sõitmist mäesuusast või lumelauast.

Mäel jagunevad 5-9 aastased lumesõbrad mäesuusa grupiks ja lumelaua grupiks, nõnda tekib mõlemasse gruppi mõne lapse jagu ruumi.

Kõige väiksemate treeningeesmärkidest saab lugeda põhjalikumalt

Treeningute kuutasu on 85 €
Tasudes korra kaupa, on korra tasu 25€.

Lumeperioodil sisaldab treeningtasu varustuse renti ja mäepiletit.
Õed-vennad naudivad koos trenni tulles soodustust 10 %.

Gruppi juhendavad treenerid Stiina Liivrand ja Kelly Vainlo

NELJAPÄEVITI (10.01-14.03)
on edasijõudnud lumelaudurite päev. See treening on mõeldud neile, kes oskavad juba lumelauaga sõita. Muidugi tuletame me esialgu meelde, kuidas lauaelu käis, harjutame erinevat tehnikat, hakkame natuke hüppama, sõidame ajapeale krossirada ja teeme kõike muud ägedat, mida ühe lumelauaga teha saab.

Laudur ei pea olema käinud Lumekooli trennides, oluline on, et tunned kummalgi kandil sõitu ja oskad sooritada põhipöördeid.

Treeningu kuutasu on 85€
Tasudes korra kaupa, on korra tasu 25€.

Lumeperioodil sisaldab treeningtasu varustuse renti ja mäepiletit.
Õed-vennad naudivad koos trenni tulles soodustust 10 %.

Gruppi juhendab treener Stiina Liivrand