Lumealade ettevalmistus Spotis

Algab lumealade ettevalmistus kõige väiksematele

Lumekoolis algab lumeeluks valmistumise trenn kõige väiksematele.

Trennid algavad oktoobris esmaspäeviti (alates 14.10) või kolmapäeviti (alates 16.10) kuni lume tulekuni ja vähemalt 10 nädalat järjest, kell 19.00-20.30 Spot of Tallinnas. Lumele läheme Valgehobusemäe mäekeskuses.

Lumeootuse trenni ootame 6-10 aastaseid tüdrukuid- ja poisse, kes seni ei ole lumealadega tutvust teinud, aga vist on saabunud valmisolek algust teha. Väga hästi sobivad sellesse trenni lapsed, kes ei ole veel üldse trennis käinud.

Mis me teeme niikaua kuni lund ei ole?

Spot of Tallinna batuudi- ja akrobaatikaalal harjutame tasakaalu, koordinatsiooni, hüppamist, kukkumist ja põrkamist, katsetame julgust ning osavust ja mängime selgeks mäereeglid.

Lumekool teab, et kõige väiksematel läheb mäeeluga harjumiseks aega.
Oleme koostanud spetsiaalselt lastele mõeldud mäesuusa- ja lumelauasõidu juurde viiva tegevuskava. Turvalisust lisab, kui treeneri ja teiste trennilastega on rohkem aega tuttavaks saada. Pealegi võib alles sisehooaja lõpus otsustada, kas laps soovib jätkab mäel  ja kas suusa- või lumelauatrennis.

Milline lumehooaeg välja näeb?

10-nädalase sisetreeningute perioodile Spot of Tallinnas järgnevad lumelaua- või mäesuusa treeningud Valgehobusemäe mäekeskuses (Tallinnast 1h autosõidu kaugusel). Tõenäoliselt uue aasta alguses alustame lumel täiesti algusest ja harjutame piisavalt – esmalt väiksel mäel ja peagi mäetõstukiga suuremal nõlval. Valgehobusemäe keskus on hea õppekeskkond just alguses, sest üleminekud on sujuvad, õppenõlv lai ja lauge.

Ka mäevarustust ei ole tarvis kohe endal osta, selle leiame Valgehobusemäe varustuserendist.

Lapsevanem saab lapse treeningu ajal nautida murdmaasuusatamist, mäge või veeta aega mõnusas kohvikus.

Treeningute tasu on ühtlane sise- ja lumeperioodil.

Kuutasu on 85 €

Tasudes korra kaupa, on korra tasu 25€.

Lumeperioodil sisaldab treeningtasu varustuse renti ja mäepiletit.

Kui kaua?

Viimastel aastatel oleme laste treeningud lõpetanud märtsikuu keskel.

Info, küsimused ja registreerimine:

info@lumekool.ee
55666000 treener Stiina