Lumekooli instruktorid ja treenerid

Lumekool on sündinud suurest lumearmastusest

See on natuke isemoodi armastus, aga just seepärast sobib see paljudele - ka neile, kes arvavad, et nad pole kuigi sportlikud.
Me teame, et mäesuuskadega sõitmine ei ole ainult laste teema ja lumelauasõit teismeliste poiste hobi. Mäealad sobivad kõigile: tüdrukutele ja poistele, lastele ja keskealistele, ka neile, keda passi vaadates vanaks võib pidada, kuid tegelikult veel veri vemmeldab. See pakub rõõmu kõigile, kes julgevad proovida. Lumekooliga juhtub õppimine turvaliselt ja järgemööda, sest me alustame algusest ja harjutame piisavalt.
natukene

Meist

Lumekooli instruktorite ja treenerite punt koosneb vaid nendest inimestest, kes teevad mäetööd seepärast, et see paneb silma särama. Me oleme seda õppinud ja teame, kuidas lumeõpilasest see supervõime välja meelitada

Instruktorid