Lumelaua- ja suusatreener
Brief info

Armastan lund üle kõige ja on täiesti tavaline, et vaatan lumevideosid juba kesksuvel, sest ei suuda talveni kannatada. Lumelauaga olen sõitnud alates 2009 ja mäesuuskadega alates 2016. aastast. Tänaseks on nii laud kui ka suusk kujunenud mu elu lahutamatuks osaks. Olen läbinud erinevaid koolitusi Eestis ning mul on olemas EKR3 taseme treeneripaberid mõlemal alal.

Instruktorina on minu jaoks hindamatud need hetked, kui näen õpilasi tunni lõpus, naeratus näol, mäest alla tuhisemas. Arvan, et igale inimesele tuleb läheneda individuaalselt ning kindlasti peab õpilase ja instruktori vahel olema soe, aus ja avatud suhe. See loob hea pinnase edukaks õppimiseks.

Usun, et pole olemas inimesi, kes lumelauaga või mäesuuskadega sõita ei suudaks, on lihtsalt need inimesed, kes seda veel proovinud pole.

Koolitan eesti ja inglise keeles