Suusainstruktor
Brief info

Vahel on isegi kummaline mõelda, et minu suusaajalugu on juba 30 aastat. Tõsi, esimesed 10 ei küsinud ma targematelt nõu ja seetõttu on isegi hea meel, et neist aastatest piltjäädvustusi pole.

Tänaseks ma tean, et mäesuusatamise alustamine on kordades lihtsam, kui küsida nõu ja harjutusi teha õiges järjekorras.

Ma olen suusatamist õpetanud lastele, aga ka täiesti algajatele täiskasvanud õpilastele. Täiskasvanute tagasiside on olnud tihti see, et minuga on turvaline õppida, sest ma olevat kannatlik ja rahulik. Olen vist jah!? Teine mõte, mis uutelt suusatajatelt kõlama jääb, on see, et neil on kahju, et nad varem ei alustanud.

Koolitan eesti ja inglise keeles