9. MÄRTSIL 2019

Lumekoolil on hea meel kutsuda trennide lapsi SUURELE MÄELE HIMOSEL
Lumehooaja lõpusirgel ootame värskeid suusatajaid ja lumelaudureid kaasa Himosele. Kõiki, kes enam-vähem korralikult on trennis käinud ja ise juba laual või suuskadel püsti püsivad.
Lumekooli instruktorid juhendavad ja annavad kohapeal head sõidunõu, kuid kuna Himose mäekeskus on meie kodumäega võrreldes palju suurem, siis teame, et kõikjal ei õnnestu meil Lumekooli perega koos liikuda ja seepärast…
Lapsel peab olema kaasas suusa või lumelauaga liikuv lapsevanem või (volitatud) sõber-täiskasvanu.

Reisi hind:
6-18 aastased noored –  75 €
täiskasvanud – 100 €

Hinnas sisaldub:
laevatransport, bussitransport sadama ja mäekeskuse vahel, mäepilet ning tuttavad mäesuusa- ja lumelaua instruktorid.

Hinnale lisandub: hommikusöök laeva Rootsilauas (soovi korral) ning teised söögikorrad ja (kaasavõetava) mäevarustuse rent

Hommikusöögi soovist on mõistlik samuti teada anda registreerides. Rootsilaua hind laevas: 6-11 aastased 5€ ; 12-17 aastased lapsed 7,5 € ja täiskasvanud 12 €.

Rendivarustusest: Oleme minemas oma bussiga ja see võimaldab meil rendivarustuse Eestist kaasa võtta. See on mõistlik nii hinna tõttu kui ka seepärast, et siis ei lähe kallist sõiduaega kaduma. Kui teil on oma lemmik varustuse rendikoht, kasutage seda, kuid kui teil veel ei ole, siis Lumekool käib oma reisidel Rendikeskus.ee varustusega.
Rendikeskuse pood Tabasalus on lubanud Lumekooli trennilastele ja peredele anda varustuse välja reedest pühapäevani 15 € eest.

Registreerimine: kuni 25. jaanuarini aadressil info@lumekool.ee
Maksetähtaeg: 1. märts

Loe kuidas päev välja näeb