Veebruarikuu pühapäevade hommik-lõunal alustame laste lumelaua grupitundidega. Tundi on oodatud 6-15 aastased lapsed, kes pole MITTE KUNAGI, isegi näpuotsaga lumelauda katsunud. Me alustame täiesti algusest ja kohtume 4 korda.

wine-4

Nende nelja tunni jooksul tasub kindlasti iga kord kohal olla, sest siis saab olla üsna kindel, et kuu lõpupoole tuleb lumelauaga sõitmine päris hästi välja. Lumekooli instruktorid räägivad, näitavad ja suunavad lumelaual liiklema nii, et see on kõigile turvaline – “lauakombed “.

Valgehobusemäele kohale peaks jõudma vähemalt 15 minutit enne tunni algust, siis jõuab kõikidele lastele sobiva lumelaua, saapad ja kiivri välja otsida.

4 X HIND on 80€. Selle eest saab noor laudur tõstukipileti, lumelaua, saapad, kiivri ja seltsiks rõõmsameelse lumelaua instruktori, kellega koos harjutatakse kõike olulist.

Lapsevanem, kes rõõmustab oma last ja toob ta neljal pühapäeval mäele, saab aega veeta mäel, suusarajal või süüa hommikust Valgehobusemäe keskuse kohvikus.

Registreeri laps lumetundi: info@lumekool.ee
Infot saab helistades: 55 666 000