Koostöös Harku vallaga viis Lumekool sel lumehooajal läbi kooliealiste laste lumelaua treeninguid Valgehobusemäel.

Harku valla lapsed astusid 10 nädalal teisipäeviti pärast koolipäeva koduvallast bussile, osalesid lumelauatreeningul ning said bussiga õhtuks koju tagasi.

10-nädalase perioodi jooksul õppisid lapsed kontrollima lumelaua kiirust ja suunda, pidurdama, kukkuma, kasutama mäetõstukit ning selgeks said ka mäel käitumise reeglid.

Pilte Harku valla laste treeningutest leiab rohem Facebooki albumist

Lumekool on õnnelik iga tunni üle, mil lapsed ei istu ekraani taga ja end liigutavad. Me alustame algusest ja harjutame piisavalt…

Järgmisel talvehooajal loodame avada sarnase treeningkorraldusega mäesuusagrupi, uue algajate lumelauagrupi ning sel aastal treeningutel osalenud lastele edasijõudnute treeninggrupi. Informatsiooni avatavate treeninggruppide kohta avaldame hilissügisel.

Täname Harku valda, VIK-Auto OÜ-d ning Valgehobusemäe Suusakeskust.

Harku valla lumelaudurid lõpetasid treeninghooaja