ehk SUUSATAJAD & LAUATAJAD, kes alustasid teistest varem Rae vallas Spot of Tallinnas sisetreeningutega.

Kõige väiksematega tegime sel aastal nii, et alustasime lumeootusega juba oktoobris. Sisetreeningutel saime tugevamaks, kannatlikumaks ja tublimaks kuni saabus lumi…

Lumel said meist suusatajad ja lumelauatajad.

10 nädalat harjutamist, kannatlikolemist, palju naeru, natuke pisaratepühkimist ja saigi selgeks.

Eraldi tänupeatüki pühendame lapsevanematele, kes IGAL NÄDALAL olenemata ilmast või tujust oma lapsi saatmas ja toetamas olid – aitäh selle panuse eest.

Lumekool on tänulik iga tunni eest, mil lapsed on õues lumel, mitte ekraani ees.

Suur kummardus Valgehobusemäe meeskonnale. Nagu ikka, hooaja lõpuks on saanud lapsed väga kalliks ja alati on kahju, et järgmisel kolmapäeval on juba kevadisemad tegevused.

Rohkem pilte leiad Lumekooli Facebooki albumist

Kohtume järgmisel talvel edasijõudnute päeval,

treenerid Kelly ja Stiina

Kõige väiksemate kolmapäev