Oled oodatud Lumekooli talvereisile 2018
Ischgl, Austria
24.02-3.03

Seekordne koolivaheaja suusa- ja lumelauareis viib Lumekooli sõbrad imelisse Ischglisse.

Ischgl on paljude suusatajate ja laudurite lemmik mäeküla, sest seal on alati lund ja päikest, mäenõlvu igale maitsele, rohkelt söögikohti ja Apre-Ski peopaiku… Ischgl asub Austrias, kuid üle mäe saad laskuda Sveitsi suusakülla śoppama – tax-free Samnaun.

Nagu ikka, käib Lumekool reisil väikse grupiga, et oleks mõnus laagri fiiling.

Lumekooli reisid sobivad hästi peredele, kelle lapsed teevad suuskadel ja lumelaual oma esimesi samme. Laste lauatunni ajal saavad lapsevanemad sõita oma valitud radadel. Eesti keelne instruktor hoolitseb reisi alguspäevil selle eest, et iga algaja laudur saab turvaliselt liikuma ja leiab üles tema võimetele vastavad rajad.

Lumelaua õpe
Lumelaua instruktor viib reisi esimesel kolmel päeval läbi nii algajate kui edasjõudnute laudurite tehnikaõpet ning õpetab mäekeskuses turvaliselt liiklema. Algajale lumelaudurile soovitame enne reisi…
Edasijõudnud saavad parandada oma sõidutehnikat, et viia oma lauasõit uuele tasemele.

Majutuselu on sel aastal korraldatud nii, et võid elada kas hotellis või mugavas (pere)korteris.

Hotell Garni Tina  asub 6 minuti jalutuskäigu kaugusel Ischgli keskusest ja suusaliftijaamast. Majutume 2 või 3 kohalistes hotellitubades.

Apartment Bel Ami on kaasaaegse sisustuse ja köögiga korter, mis mahutab 4-5 inimest ja asub 8 minuti jalutuskäigu kaugusel Ischgli keskusest ja suusaliftijaamast. Elades apartment tüüpi majutuses, saad oma liikumise ja söömise korraldada enda valitud tempos ja ajal.

Lennugraafik

24. veebruar Tallinn – München 18:05 -19:30
3. märts München – Tallinn 09:10 – 12:20

Talvereisi hind

1140 € – Elades hotellis kahe- või kolmekohalises toas, koos hommikusöögiga.
Lastel erihind sõltuvalt vanusest, täpsusta.

950 € –   Elades 4-5 inimesele mõeldud apartmentis

Hind sisaldab:

• Lendu Tallinn-München-Tallinn koos registreeritava pagasiga
  • Transfeeri lennujaama ja mäeküla vahel
  • Majutust (7 ööd)
  • Omakeelset reisijuhti ning korraldatud mäe- ja seltsielu
  • Lumelaua õpetust vastavalt tasemele (lastele ja täiskasvanuile eraldi)

Hinnale lisandub:

• Mäevarustuse pagasi tasu – varustuse transpordi hind on 100 €, pagasikohti broneeritud piiratult
  • Reisi- ja reisitõrke kindlustus (küsi reisikorraldajalt)
  • Toitlustus (va hotelli hommikusöök)
  • Mäepiletid

Info ja broneerimine:

info@lumekool.ee
Reisijuht Stiina Liivrand

Reisi korraldusliku poole eest vastutab ABC Reisid

Tule kaasa, päike on märtsis Ischglis kohal!

lumekool2_a3