Algajate mäesuusatrenn 5-9 aastastele

Kolmapäeviti kell 18.00-19.30 alates 5. jaanuarist 2022

Kõige väiksemate mäesuusa trenni ootame lapsi vanuses 5-9 aastat. See grupp on mõeldud neile, kel ei ole suusatamisega varasemat kokkupuudet.
Tunned selles trennis end mugavalt, kui Sa käisid sügise algusest saadik Lumekooli sisetrennis Spot of Tallinnas. Aga sellesse gruppi sobid väga hästi ka siis, kui Sa varem veel üheski trennis käinud ei ole ja üldse pole veel palju sporti teha jõudnud.
Alustame lumel täiesti algusest ja harjutame piisavalt – esmalt väikesel mäel ja peagi mäetõstukiga suuremal nõlval. 11 nädala jooksul õpime suusatunnis mäereegleid, turvalist kukkumist ning mäetõstuki kasutamist. Hooaja lõpuks on korralikult treeningutel osalenud suusataja võimeline toime tulema erinevate mäeprofiilidega, kontrollima sõidukiirust ja suunda.
Valgehobusemäe keskus on hea õppekeskkond just alguses, sest üleminekud on sujuvad, õppenõlv lai ja lauge. Ka mäevarustust ei ole tarvis kohe endal osta, selle leiame Valgehobusemäe varustuserendist.

Lapsevanem saab lapse treeningu ajal nautida murdmaasuusatamist, mäge või veeta aega mõnusas kohvikus.

Treeningu kuutasu: 100 eurot, sisaldab:
-mäepiletit
-varustuse renti
-treeningut

Arve treeningute eest saadame iga kuu 10. kuupäeval jooksva kuu eest. Teatatud puudumiste korral toimub tasaarveldus järgmise kuu arvest.

Kuidas meie lumetrennid välja näevad, vaata eelmise aasta VIDEOST ja PILTIDELT

Registreerimiseks ja info küsimiseks kirjuta: info@lumekool.ee