Edasijõudnud lumelaudurid – Rae valla grupp

Neljapäeviti kell 16.00-17.30 alates 6. jaanuar 2022

Edasijõudnud lumelaudurite trenn (10+ vanuses) Rae valla lastele on mõeldud neile, kes alustasid Lumekoolis eelmisel talvel või on mujal lumelauaga juhendatult sõitnud ning tahavad saada kogenud sõitjaks. Me jätkame uuel käigul sõidutehnikaga, katsetame erinevatel mäeprofiilidel sõidu adapteerimist, täiustame aja- ja rajasõitu.
Edasijõudnud lumelaudurid on väga oodatud osalema Lumekooli laagrites, hooaja kestel ning lõpus.
Treeningutele mäekeskuses pääseb Rae valla koolilaps spetsiaalselt Rae grupi jaoks tellitud bussiga lähimast kodukandi peatusest.

Grupi suurus: 22 last

Treeningu kuutasu: 100 eurot*, sisaldab:
– bussitransporti mäekeskusesse ja tagasi;
– treeningut;
– mäepiletit;
– lumevarustuse renti (suusk/lumelaud, saapad, kiiver)

Bussi liikumisgraafik ja peatused:

14:30 Peetri kooli parklas

14.35 Järveküla kooli parklas
14.45 Jüri Gümnaasiumi parklas
16.00-17.30 Treening Valgehobusemäe Suusakeskuses
18.30 Jüri Gümnaasiumi parklas
18.45 Järvaküla kooli parklas
19.00 Peetri kooli parkla

Juhime tähelepanu, et treeningu kuutasu võib muutuda!
* Lumekool on Rae vallale teinud taotluse, toetamaks treeninguid transpordile kuluvas osas. Lapsevanema osa 100 eurot kehtib juhul, kui Rae vallalt saabub toetuse osas positiivne vastus.
Kui vallal projekti toetada võimalik ei ole, on treeningu kuutasu 136 eurot (4 korda).
Teavitame gruppi registreerujaid taotluse rahuldamisest või rahuldamata jätmisest koheselt.

Arve treeningute eest saadame iga kuu 10. kuupäeval jooksva kuu eest. Teatatud puudumiste korral toimub tasaarveldus järgmise kuu arvest.
NB! Lumekool MTÜ ei ole registreeritud EHIS-registris, mistõttu Lumekooli treeningutelt tagasimakset koolituskuludelt taotleda ei saa.

Kuidas meie lumetrennid välja näevad, vaata eelmise aasta VIDEOST ja PILTIDELT

Registreerimiseks ja info küsimiseks kirjuta: info@lumekool.ee