book online

Winter season 2018/2019

December 16, 2018 to Easter mondat April 17, 2019The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily

reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556
mäesuusa instruktor
Brief info

Minu nimi on Hanna ja suusatamisega olen tegelenud 7 aastasest alates, mis teeb nüüdseks juba 13 aastat igatalvist lumearmastust. Kõik algas perereisiga Åresse ja jätkus treeningutega erinevate treeneritega erinavates suusaklubides. Olen võistelnud nii Eestis, Baltikumis, kui ka Põhjamaades laste FIS võistlustel. Tänu suusatamisele on minu silmaring väga palju lainenenud, olen saanud palju mägedes reisida ja mis kõige tähtsam - mul on palju ägedaid suusasõpru üle kogu Eesti. Sportlase karjääri lõpetasin ma 3 aastat tagasi ja hetkel olen täiskohaga abiturient. Suusatamine on jätkuvalt minu südames ühel kõrgeimal kohal ning seepärast otsustasin hakata kooli kõrvalt ka suusainstruktoriks, just selleks, et süstida seda armastust lume, adrenaliini ja suusatamise vastu ka kõikidesse teistesse, eriti lastesse.

Suusainstruktori töö juures meeldib mulle kõige rohkem näha seda rõõmu laste ja ka täiskasvanute silmis, kui nad ennast suuskadel mugavalt tundma hakkavad ja suusatamist nautima õpivad!

Tule ja õpime koos suusatama, seltsis segasem!