Mäesuusa treener
    Brief info

Mäesuusatamiseni jõudsin 5.eluaastast tänu oma vanematele. Nemad olid esimesed, kes mind suusatama õpetasid ja ka erinevatesse mäekeskustesse viisid. Ilmselt jäi sellest ajast pisik külge ja juba hiljem, kui asusin õppima ülikooli sporditeaduskonda, otsustasin kaks otsa kokku viia ja ise lapsi ning noori hakata õpetama.

Tänaseks on mäesuusatamisest saanud väga suur osa minu elust - olen litsenseeritud mäesuusainstruktor ning freestyle suusatamise treener.
    Viimased aastad olengi pühendanud aega freestyle suusatamisega tegelevate noorte juhendamisele, kuna see on olnud ka läbi aja enda kõige suurem huvi suusaspordist.