book online

Winter season 2018/2019

December 16, 2018 to Easter mondat April 17, 2019The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily

reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556
Lumelaua instruktor, üldkehaline ettevalmistus.
Brief info

Naudin üle kõige kiiresti libisemist mööda pehmet ja kohevat lund, kõrvaklappidest lemmikmuusika mängimas. Võin niimoodi omas mullis olla päevi.
Lumelauatamise puhul on tegemist alaga, millel pole piire ja tegelen sellega, sest päriselt naudin värskes õhus liikumist.
Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli Rekreatsioonikorralduse eriala, viinud läbi palju instruktaažtunde, rühmatreeninguid ning üldisemalt soovin, et inimesed viskaksid end vahel mugavustsoonist välja ja prooviks uusi tegevusi.

Olen olnud ekstreemspordiga Sina peal juba 7. Aastasest saati, kui sain sünnipäevaks oma esimese rula. Olnud telekast näinud, mida kõike sellega võimalik teha on, leidsin kooli ja muude tegevuste kõrvalt alati aja ning õnneks ka mõttekaaslased, et nendega parki minna. Läbi rulasõidu puutusin kokku ka teiste erinevate huvialadega ja inimestega - Olnud rulaga palju sõitnud, tulid muud huvialad välja lihtsamini kui arvasin ja kõik sellised “üks külg ees” sõitmised jäid minu igapäevasesse rütmi sisse. Kuni tänapäevani. Suved said veedetud Rahinge Wakeparkis, kevad-sügisõhtud rulapargis, talved Kuutsemäe nõlvadel või mõne sõbra aias solgitoru libistades. 2019. Aasta sügisel nakatusin ka lainesurfipisikuga.