book online

Winter season 2018/2019

December 16, 2018 to Easter mondat April 17, 2019The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily

  reservation@name.com

  Reservation hotline: +1 800 1234 556

  Algajate lumelaudurite trenn 7-9 aastastele

  Reedeti alates 6. jaanuarist kell 18.00-19.30
  Algajad 7-8 aastased. 

  Kõige väiksemate lumelaua grupitreeningusse ootame lapsi vanuses 7-9 aastat.
  See grupp on väiksem kui teised ja sobib lumelauaeluga alguse tegemiseks hästi. Tunned selles trennis end mugavalt, kui Sa käisid sügise algusest saadik Lumekooli sisetrennis Spot of Tallinnas. Aga sellesse gruppi sobid väga hästi ka siis, kui Sa varem veel üheski trennis käinud ei ole ja üldse pole veel palju sporti teha jõudnud.
  Alustame lumel täiesti algusest ja harjutame piisavalt – esmalt väikesel mäel ja peagi mäetõstukiga suuremal nõlval. 12 nädala jooksul õpime lauatrennis mäereegleid, turvalist kukkumist ning mäetõstuki kasutamist. Hooaja lõpuks on korralikult treeningutel osalenud lumelaudur võimeline toime tulema erinevate mäeprofiilidega, kontrollima sõidukiirust ja suunda.
  Valgehobusemäe keskus on hea õppekeskkond just alguses, sest üleminekud on sujuvad, õppenõlv lai ja lauge. Ka mäevarustust ei ole tarvis kohe endal osta, selle leiame Valgehobusemäe varustuserendist.

  Lapsevanem saab lapse treeningu ajal nautida murdmaasuusatamist, mäge või veeta aega mõnusas kohvikus.

  Treeningu kuutasu: 115 eurot, sisaldab:
  – mäepiletit,
  – lumevarustuse renti ja
  – treeningut

  Arve treeningute eest saadame iga kuu 10. kuupäeval jooksva kuu eest.

  NB! Lumekool MTÜ ei ole registreeritud EHIS-registris, mistõttu Lumekooli treeningutelt tagasimakset koolituskuludelt taotleda ei saa.

  Kuidas meie lumetrennid välja näevad, vaata eelmise aasta VIDEOST ja PILTIDELT

  Registreerimiseks täida ära registreerimivorm  ja info küsimiseks kirjuta: info@lumekool.ee