Edasijõudnud mäesuusatajad

Edasijõudnud MÄESUUSK

Edasijõudnud mäesuusatajatel on tunniplaanis 2 valikut:
    Valik 1: Kolmapäeviti kell 16.00-17.30, alates 4.01.2023
    Valik 2: Kolmapäeviti kell 18.00-19.30, alates 4.01.2023

Mõlemat treeningut teenindab ka buss, vaata alt poolt, kas kumbki liin Sulle sobib. Treeninguis võivad osaleda ka noored, kes Lumekooli bussitransporti ei vaja.

EDASIJÕUDNUD LASTE MÄESUUSA  TRENN  on mõeldud nendele lastele, kes juba on varem Lumekoolis käinud, mäesuusaga sõitnud ja tahavad uusi nippe õppida. Me jätkame uuel käigul sõidutehnikaga, katsetame erinevatel mäeprofiilidel sõidu adapteerimist, täiustame aja- ja rajasõitu. Edasijõudnute treeningul liigume mitmel käigul, niiet väljakutset jagub nii teise aasta kui ka 5-aasta sõitjale.
    Edasijõudnud mäesuusatajad on väga oodatud osalema Lumekooli laagrites, hooaja kestel ning lõpus.

Treeningu kuutasu:
    115 € ilma transpordita; 140 € bussiga Rae valla liinil; 142 € bussiga Harku valla liinil.
    hinnas sisaldub:
    -mäepilet
    -lumevarustus
    -lumetreening

Arve treeningute eest saadame iga kuu 10. kuupäeval jooksva kuu eest.
    NB! Lumekool MTÜ ei ole registreeritud EHIS-registris, mistõttu Lumekooli treeningutelt tagasimakset koolituskuludelt taotleda ei saa.

Kuidas meie lumetrennid välja näevad, vaata eelmise aasta VIDEOST ja PILTIDELT

Registreerimiseks täida ära registreerimisvorm ja info küsimiseks kirjuta: info@lumekool.ee