Edasijõudnud mäesuusk ja lumelaud

Reedeti alates 7. jaanuarist 2022 kell 18.00-19.30

Edasijõudnud MÄESUUSK JA LUMELAUD

EDASIJÕUDNUD LASTE MÄESUUSA ja LUMELAUA TRENN  on mõeldud nendele lastele, kes juba on varem Lumekoolis käinud või mäesuusa või lumelauaga sõitnud ja tahavad uusi nippe õppida. Me jätkame uuel käigul sõidutehnikaga, katsetame erinevatel mäeprofiilidel sõidu adapteerimist, täiustame aja- ja rajasõitu.
Edasijõudnute treeningul liigume mitmel käigul, niiet väljakutset jagub nii teise aasta kui ka 5-aasta sõitjale.
Edasijõudnud mäesuusatajad ja lumelaudurid on väga oodatud osalema Lumekooli laagrites, hooaja kestel ning lõpus.

Treeningu kuutasu: 100 €, hinnas sisaldub:
-mäepilet
-lumevarustus
-lumetreening

Arve treeningute eest saadame iga kuu 10. kuupäeval jooksva kuu eest. Teatatud puudumiste korral toimub tasaarveldus järgmise kuu arvest.
NB! Lumekool MTÜ ei ole registreeritud EHIS-registris, mistõttu Lumekooli treeningutelt tagasimakset koolituskuludelt taotleda ei saa.

Kuidas meie lumetrennid välja näevad, vaata eelmise aasta VIDEOST ja PILTIDELT

Registreerimiseks ja info küsimiseks kirjuta: info@lumekool.ee