Harku valla algajate trenn

TEISIPÄEVITI (14.01 – 17.03.2020)  – algajad mäesuusatajad ja algajad lumelaudurid
    HARKU VALLA ALGAJATE TRENN on Harku vallas elavatele koolilastele vanuses 7-15 aastat. Harku vald peab oluliseks oma noorte liikumisrohket eluviisi, toetades laste mäekeskusesse- ja koduvalda tagasi jõudmist, lumevarustuse rendikulusid ning mäekeskuse pääsme kulutuste osas.

10 nädalat mäel, kus alustame täiesti algusest ja harjutame piisavalt. Alguses toimetame väikesel mäel tehnika ja esmase tunnetuse kallal, peagi aga siirdume mäetõstukiga suuremale nõlvale. Treeningute käigus arendame tasakaalu, koordinatsiooni ja õpime turvaliselt kukkuma ja selgeks mäel liikumise reeglid.
    Valgehobusemäe keskus on hea õppekeskkond just algajale lumesõbrale, sest üleminekud on sujuvad, õppenõlv lai ja lauge.
    Treeningutele pääseb Harku valla koolilaps tellitud bussiga, mis liigub teekonnal:
    Tabasalu kooli parkla – Alasniidu lasteaia parkla – Valgehobusemäe mäekeskus – Alasniidu lasteaia parkla – Tabasalu kooli parkla

Liikumisgraafik alates 14. jaanuar – 17. märts
    16.15 Buss Tabasalu kooli parklas
    16.30 Buss Alasniidu Lasteaia parkla
    18.00-19.30 Treening Valgehobusemäe Suusakeskuses
    19.40 Buss väljub suusakeskusest
    20.45 Buss jõuab Alasniidu külla
    21.00 Buss jõuab Tabasalu kooli juurde

Avame grupi algajatele mäesuusatajatele ja grupi algajatele lumelauduritele, kokku 22 last, kummaski grupis 11 last.
    Treeningu kuutasu lapsevanemale: 56 €
    (sisaldab transporti mäekeskuse ja koduvalla vahel, mäepiletit ja lumevarustust)

Kui tekkis küsimus: info@lumekool.ee