Harku valla laste mäesuusa ja lumelaua trennid

Juba 4. talvehooaega saab Harku valla laps Lumekooli koduvallast bussiga ja tagasi – mäesuusa või lumelaua trenni. Ka sel aastal on Harku lastel oma trenn ja buss – algajad teisipäeviti  ning edasijõudnud kolmapäeviti Valgehobusemäe suusakeskuses.

Kuidas see käib?
    Käib nii, et Harku vallas elav koolilaps tuleb Lumekooli bussigraafiku järgselt talle sobivasse kohta, sõidab Valgehobusemäele treeningusse, kus ta saab treeningu ajaks mäesuusad või lumelaua ja pärast treeningut saab ta koduvalda tagasi. UUS! Sel talvel esmakordselt peatub trennibuss ka Tiskreoja peatuses.
    Kuidas meie lumetrennid välja näevad?  Vaata eelmise aasta VIDEOST ja PILTIDELT

Treeningud algavad jaanuaris 2023 ja kestavad märtsi lõpuni. Valgehobusemäel on kunstlume võimekus ja mäel ootavad lapsi Lumekooli mäesuusa- ja lumelaua treenerid.

Algajate treening: teisipäeviti kell 18.00-19.30
    Edasijõudnute treening: kolmapäeviti kell 18.00-19.30

Bussigraafik:

GRUPITREENINGU KUUTASU (4x): 142 €
    sisaldab bussitransporti, treeningut, mäepietit ja varustuse renti.

NB!
    *
    Lumekool taotleb igal hooajal Harku vallalt toetust transpordikulude katteks, eesmärgiga madaldada lapsevanema treeningtasu osakaalu. Kas valla toetuse määramise komisjon Lumekooli taotluse rahuldab, selgub aasta lõpuks. Võimalikust toetusest ja selle osakaalust teatame esimesel võimalusel.
    Harku valla toetusmeede: Huvihariduse ja huvitegevuse tegevuste toetuse taotlus.

Küsimused ja registreerimine:

Kui Sul on küsimusi treeningu sisu, metoodika või korralduse kohta kirjuta info@lumekool.ee.
    Registreerimine käib SIIN: