Harku valla laste trenn – algajate mäesuusk & lumelaud

Esmaspäeviti alates 4.01.2021

Harku valla algajate trenn  – MÄESUUSK ja LUMELAUD

Juba kolmandat hooaega ootame Lumekooli Harku valla koolilapsi, et alustada mäesuusa või lumelaua õpinguid Valgehobusemäe mäekeskuses. Treening on mõeldud Harku vallas elavatele lastele vanuses 7-15 aastat.
    10 nädalat mäel, kus me alustame täiesti algusest ja harjutame piisavalt. Treeningutele pääseb Harku valla koolilaps tellitud bussiga.
    Grupi suurus: avame grupi mäesuusatajatele ja grupi lumelauduritele, kummaski grupis 11 last, kokku 22 last,

Treeningu kuutasu isetulijale: 85 eurot (hinnas sisaldub mäepilet, lumevarustus ja treening)

Bussi liikumisgraafik:
    16.15 Buss Tabasalu kooli parklas
    16.30 Buss Alasniidu Lasteaia parkla
    18.00-19.30 Treening Valgehobusemäe Suusakeskuses
    19.40 Buss väljub suusakeskusest
    20.45 Buss jõuab Alasniidu külla
    21.00 Buss jõuab Tabasalu kooli juurde

Juhime tähelepanu, et treeningu kuutasu on muutunud!

Treeningu kuutasu Harku Valla lapsele: 100 eurot* sisaldab:
    – transporti mäekeskuse ja koduvalla vahel
    – mäepiletit ja
    – lumevarustuse renti

Arve treeningute eest saadame iga kuu 10. kuupäeval jooksva kuu eest. Teatatud puudumiste korral toimub tasaarveldus järgmise kuu arvest.

* Lumekool on Harku vallale teinud taotluse, toetamaks transporti ja lumevarustuse rendikulutuste osas treeninguid.
    Lapsevanema osa 65 eurot kehtib juhul, kui Harku vallalt saabub positiivne vastus lumealade projekti toetuse osas.
    Kui vallal projekti toetada võimalik ei ole, on treeningu kuutasu 112 eurot (4 korda).
    Teavitame gruppi registreerujaid taotluse rahuldamisest või rahuldamata jätmisest koheselt.
    TÄIENDUS: Harku vald rahuldas Lumekooli soovi saada toetust, aga toetust eraldati osaliselt. Sellest tulenevalt jääb treeningu lõplikuks kuutasuks 100 eurot/ kuu (4 korda).

Registreerimine ja info: info@lumekool.ee