Himosele minek – päevareis 11. veebruaril

LUMEKOOL LÄHEB TAAS HIMOSELE

jah – üheks päevaks. Hommikul läheme ja hilisõhtul jõuad koju tagasi.
    Tule kaasa, saad end või oma last proovile panna selle kandi ainsal päris suurel mäel.
    Ülimugav värk – Sind sõidutab Viking XPRS ja kõigi mugavustega AIM Reiside buss.
    Päev tuleb pikk, kuid Himos on seda väärt!

11. veebruaril Tallinn-Himos (Soome)- Tallinn

REISI HIND: 110 € lapsele ja 135 € täiskasvanule sisaldab:

• laevapiletit Tallinn-Helsingi-Tallinn
    • hommikusööki Viking XPRS-ga
    • bussikohta
    • Himose mäekeskuse mäepiletit
    • huvi korral Lumekooli treeneriga grupissõitu Himose mäekeskuses

Reisile tuleb Sul võtta kaasa oma mäevarustus.
    Kui Sul ei ole oma varustust? Saad selle rentida Rendikeskusest või Himoselt kohapealt.
    Himose hinnakirja järgi on varustuse päevarent 24 € lapsele ja 36€ täiskasvanule.

Kuidas päev välja näeb ja korraldub?

Kohtumine 11. veebruari hommikul A-terminali ees (Sadama 25) kell 6.15 bussis, kuhu saad ära panna asjad ja varustuse ning kus reisijuht annab Sulle pardakaardid. Laev sõidab kell 7.00-9.30, laevasõidul saame Buffees (Rootsi laud).
    Helsingi sadamas koguneme taas bussis ning sõidame Himose mäekeskusesse. Sõidu aeg 3h – uni, filmid, podcastid 🙂
    Mäekeskuses saab igaüks valida sobivad ja jõukohased rajad ning huvi korral võid sõita koos mäesuusa või lumelaua treeneriga, kes on valmis korrigeerima sõidutehnikat.
    Mäekeskusest lahkumine kell 16.30 ja algab tagasisõit Helsingi sadama suunas.
    Õhtune laevasõidu aeg kell 20.30-23.00.
    Saad bussist oma asjad, lehvitame ja lubame varsti mäel kohtuda.

Registreerimine kuni 29. jaanuarini (või kuni bussis kohti): info@lumekool.ee

Registreerumiseks vajame Sinu ja kaaslaste täisnime ning sünniaega. Laevale pääseb ID-kaardi või passiga.

Lastele ootame kaasa toetavat pereliiget, noorukite kaasavõtmise otsustab Lumekooli treener. Laevareisi reeglite kohaselt peab alla 16-aastastel reisijatel olema volitatud saatja.