Algajate 5-10 aastaste trenn

Kolmapäev

Algajad 5-10 aastased (6.01-17.03)

Ootame trenni lapsi vanuses 5-10 aastat ja valida saab nii lumelaua kui mäesuusa vahel. Enne 7ndat eluaastat ehk enne lapse kooliminekut me lumelaua sõitu veel ei soovita, aga mäesuuska küll.

Algajate 5-10 aastaste trenn sobib väga hästi ka lastele, kes varem väga sporti teinud pole. Selleks me kõik lumekoolis olemegi, et end natukene liigutada ja sellest rõõmu tunda.

Alustame lumel täiesti algusest ja harjutame piisavalt – esmalt väikesel mäel ja peagi mäetõstukiga suuremal nõlval. Valgehobusemäe keskus on hea õppekeskkond just alguses, sest üleminekud on sujuvad, õppenõlv lai ja lauge. Ka mäevarustust ei ole tarvis kohe endal osta, selle leiame Valgehobusemäe varustuserendist. Lapsevanem saab lapse treeningu ajal nautida murdmaasuusatamist, mäge või veeta aega mõnusas kohvikus.

Treeningu aeg: 18.00-19.30 (lumelaud või mäesuusk)

Treeningu kuutasu: 85 eurot (hinnas sisaldub mäepilet, lumevarustus ja treening)

Arve treeningute eest saadame iga kuu 10. kuupäeval jooksva kuu eest. Teatatud puudumiste korral toimub tasaarveldus järgmise kuu arvest.

Võta meiega ühendust

info@lumekool.ee