Harku valla edasijõudnute trenn – mäesuusk ja lumelaud

Neljapäeviti alates 7.01.2021

Edasijõudnud (Harku valla edasijõudnud lapsed)
    MÄESUUSK JA LUMELAUD

NB! Edasijõudnud laste lumelaua trenn on täis!

EDASIJÕUDNUD LASTE MÄESUUSA ja LUMELAUA TRENN  HARKU valla edasijõudnud lapsed) on mõeldud nendele lastele, kes juba on varem Lumekoolis käinud või mäesuusa või lumelauaga sõitnud ja tahavad uusi nippe õppida.

Treeningu aeg: 18.00-19.30 (lumelaud ja mäesuusk)

Juhime tähelepanu, et treeningu kuutasu Harku valla lapsele on muutunud!

Treeningu kuutasu Harku valla lapsele 100 eurot (hinnas buss edasi-tagasi, mäepilet, varustus ja lumetreening)*

Arve treeningute eest saadame iga kuu 10. kuupäeval jooksva kuu eest. Teatatud puudumiste korral toimub tasaarveldus järgmise kuu arvest.

*Harku valla edasijõudnud lapsed tulevad mäele tellitud bussiga.

* Lumekool on Harku vallale teinud taotluse, toetamaks transporti ja lumevarustuse rendikulutuste osas treeninguid.
    Lapsevanema osa 65 eurot kehtib juhul, kui Harku vallalt saabub positiivne vastus lumealade projekti toetuse osas.
    Kui vallal projekti toetada võimalik ei ole, on treeningu kuutasu 112 eurot (4 korda).
    Teavitame gruppi registreerujaid taotluse rahuldamisest või rahuldamata jätmisest koheselt.

TÄIENDUS: Harku vald rahuldas Lumekooli soovi saada toetust, aga toetust eraldati osaliselt. Sellest tulenevalt jääb treeningu lõplikuks kuutasuks Harku valla lapsele 100 eurot/ kuu (4 korda).

Bussi liikumisgraafik:

16.15 Tabasalu kooli parkla