Täiskasvanud algajate 3 X õpe – mäesuusk & lumelaud

5. jaanuar
    12. jaanuar
    19. jaanuar – Valgehobusemäe Suusakeskuses

3 NÄDALA PROGRAMM: Täiskasvanute ja noorte (alates 15 a) algajate grupitrenn (kuni 8 inimest grupis).

Lumekool ootab Sind mäesuusa või lumelaua algõppesse väikegrupis. Ootame täiskasvanuid ja noori alates 15. eluaastast, kes on mõelnud, et tahaks osata suusatada/lumelauatada, aga pole seni alustanud.
    Nüüd alustamegi nullist, harjutame piisavalt ja teeme lumeelu alguse Sinu jaoks lihtsaks ja turvaliseks.
    Lumekool lubab, et 3 korraga õpid Sa tegema asju, mida seni oled teiste videotest näinud… ehk oled iseseisvaks lumeeluks valmis.

Kuidas treening välja näeb?

Treening jaotub nii, et 60 minutit teed harjutusi mäel treeneri juhendamisel ja seejärel on Sul 30 minutit vabalt aega harjutada seda, mida treener soovitab või ise tunned, et pead juurde harjutama.
    Treeningu kuutasu: 150 eur/ 3 korda – Hinnas sisaldub kõik- koolitus, mäepilet, lumevarustus.

Treenungute eest tasumine toimub enne treeningute algust arve alusel.
    Sina vali grupp, millega sel aastal algust teed ja pane end kirja: info@lumekool.ee

P.S. Kui Sa sellesse gruppi ei mahu või ei õnnestu sel korral tulla, siis saladus on see, et uus grupp alustab 26. jaanuaril.