Kevadmoodul: rulluisk ja parkuur

KEVAD TÄHENDAB LUMEINIMESELE RULLUISKU JA PARKUURI

Nüüd, kui päike meie mäel ära voolata lasi, on algamas Lumekooli laste kevadine üldkehaline treeningmoodul

RULLUISK ja PARKUUR

Rulluisumoodul on klassikalise mäesuusa- ja lumelaua koolituse üldkehalise ettevalmistuse osa. Rulluisutamine aitab parandada tasakaalu ja koordinatsiooni ning treenida kiirusetunnetust. Lisaks on see turvaline, kui läbida treeneriga baasmoodul ning lõbus nagunii.
    Parkuuri on Lumekool edukalt treeninud nüüd juba mitu hooaega, kuid sügisel alustasime värskes spetsiaalselt parkuurkeskkonnaks valminud saalis Parkuuri Keskuses. Selles treeningus toimub akrobaatika, lihasjõu, koordinatsiooni segune üldkehaline treening, millele on juurde segatud parkuurronimise ja -liikumise elemente. Ülikasulik ja väga lõbus.

Kevadmoodul algab 11. aprillist  Parkuuri Keskuses .ja 13. aprillist Järveküla Spordihoones
    Kevadmoodul kestab 9 nädalat – algul rullitame sees ja kui ilm lubab, siis liigume õue asfaltile.
    Parkuuri treeningud toimuvad kogu mooduli ulatuses Parkuuri Keskuses.

Sel kevadel alustame nii, et Lumekooli nooremad (5-9 aastased) lapsed alustavad rulluisu baasmooduliga ja
    vanemad (10-19 aastased) käivad ideaalmaailmas trennis 2 korda nädalas – rulluisus ja parkuuris.
    Kui lumeinimesel 2 korda nädalas trennis käia ei ole võimalik, vali kas sel kevadel on teema parkuur või rull.

Nooremad treenivad (5-9 aastased)
    Reedeti kell 18.00-19.30 Järvakülas Spordihoone pallimängu saalis (Reti tee 20, Peetri alevik)

Vanemad treenivad (10-19 aastased)

Teisipäeviti kell 18.15-19.45 Parkuuri Keskuses (Tulika 9/11, Kristiine linnaosa, Tallinn) ja
    Neljapäeviti kell 18.00-19.30 Järveküla Spordihoone pallimängu saalis (Reti tee 20, Peetri alevik)

Treeningu hind:
    Parkuuri treeningu kuutasu (4 korda) on 78 €
    Rulluisu treeningu kuutasu (4 korda) on 54 €
    Parkuur+rulluisk (4 korda) on (4 korda) 100 €

Varustus:
    Lumekooli rulluisu treeningu baasmooduli käigus kasutame me üherealisi rulluiske, kiivrit ja kaitsmeid.
    Kui Su lapsel uiske ei ole, on sul võimalik neid A) osta või B) rentida.

A) Rulluisud saab osta Rulluisupoest aadressiga Mustamäe tee 60, II korrus.
    Poodi minek ja mudeli proovimine tuleb enne treeningute algust kokku leppida telefonitsi uisutreener Erki Kullapiga (tel 55597720).
    Hinnatabeli ja pakutud mudelid leiad SIIT

B) Rulluisud saab rentida.
    Kui Sa ei ole kindel, kas rulluisutamine võiks meeldida ja kohe uiske osta ei taha, siis selleks otstarbeks teeb Rulluisupood lumelapsele pakkumise kolmeks rendikorraks.

Rulluisud kolmeks korraks 30 EUR / 10 EUR kord
    Kaitsmed (ranne, küünar, põlv) kolmeks korraks 15 EUR / 5 EUR kord
    Varustust saab proovida ja osta/rentida rulluisupoes aadressiga Mustamäe tee 60, II korrus.

Registreerimine ja küsimused: info@lumekool.ee
    Palun registreeri lumelaps treeningusse kirjutades märksõnadega:
    “Soovin registreerda rulluisu trenni”
    “Soovin registreerida parkuuri trenni”
    “Soovin registreerida rulluisu+parkuuri trenni”