Harku Lumekooli lastele akro ja parkuuritrenn – registreerimine

Harku valla lastel on Lumekoolis oma treening. Varasemalt juba aastaid mäetreeningud Valgehobusel – mäesuusk ja lumelaud, aga sel sügisel võimalus treenida ka akrobaatika ja parkuuriprogrammis.

KOOLILAPSED – (soovitatavalt alates 10 -aastaselt)
    NELJAPÄEVITI ALATES 7. SEPTEMBRIST KUNI 14. DETSEMBRINI (15 nädalat)
    Seda treeninggruppi teenindab buss Harku vallast liinil Tabasalu-Alasniidu-Tiskreoja-Parkuurikeskus. Bussiliini toetab Harku vald. VAATA BUSSIGRAAFIKUT

10- aastased ja vanemad lumeinimesed treenivad sellest aastast kõik Parkuurikeskuses (Tallinnas, Kristiines) ja seda seepärast, et Eesti ainuke siseruumesse loodud spetsiaalne parkuuriala võimaldab astuda tasemelt sammu edasi. Akrobaatika ja parkuur Lumekoolis on mõeldud toetama sportlikke sooritusi mäealade juures. Meie treeningsiht on edeneda üldkehaliselt, lisada kiirust ja osavust parkuurliikumisel (koordinatsioon, hüpped, pöörded, plahvatusjõud) ning suunata lihastreeningu teravik mäealade vajadustele.

Harku valla lapsed on treeninud mäel juba aastaid, kuid treeningkeskuse kauguse tõttu on jäänud akro- ja parkuurimoodul Lumekoolis läbimata, sel sügisel on see koduvallast bussi abil mugavam.
    Sellesse gruppi sobivad lapsed, kes on varem osalenud Lumekooli või muudes treeningutes, kuid akrobaatika ja parkuuri programmi ei ole varem läbinud. Sel hooajal alustame algusest ja läbime aasta lõpuks akrobaatika baasmooduli.

Akrobaatika ja parkuur on üks kolmest Lumekooli õppemoodulist – sügisene. Jaanuarist märtsi lõpuni jagunevad Lumekooli trennilapsed mäesuusa ja lumelaua treeninggruppide vahel ning kevadmoodul, aprillist juunini, on rulluisu hooaeg. Liitu sel sügisel!

TREENINGU HIND PARKUURIKESKUSES on 75 €

Registreerimine ja info info@lumekool.ee