Hea Lumekoolikas ja uus lumeinimene

Registreerimine on alanud!

Kui Sa mõlgutad mõtteid, et sel talvel tahaks saada üheks nendest mäel lõbutsevatest inimestest (olla mäesuusataja või lumelaudur), siis kutsume Sind treenima Lumekooliga juba sügisel. Sügis on üldkehalise ettevalmistuse treeningmoodul lastele – jätkajatele ja päris uutele.

Septembri algusest kuni jõuludeni on lumeinimeste ja lumeinimesteks kasvajate tunniplaanis
    akrobaatika, parkuur ja lihastreening. Kolme grupi programmid on kokku pandud mäesuusa ja lumelauasõidu treenimist ning levinumate vigastuste vältimist silmas pidades. Lisaks peame kõikide hooaegade juures tähtsaks lõbukomponenti (fun factor). Lumehooaja eel treenime liikuvust, jõudu, koordinatsiooni, tasakaalu ja vastupidavust, kuid see kõik käib vaid Lumekoolile teadaolevate trikkide läbi nii, et igav ei hakka ja vahepeal läheb täitsa meelest, et see üldse trenn on. Sügisperiood algab 3. septembril ja kestab jõuludeni. Tule kaasa!

• Lumelasteks kasvajad (5-9 aastased alustajad)
    • Edasijõudnud lumeinimesed (6-9 aastased jätkajad)
    • Suured lumeinimesed (10-16 aastased) – Sportgrupp (2x nädalas) ja Harku valla lapsed

Sügise tunniplaan on Sinu ees,