Lumekooli suvelaager 2021

Valgehobusemäel  23.08-28.08

Lumekool ootab suvelõpu laagrisse kõiki oma lapsi, aga ka neid, kellele meeldiks tulevikus lumeinimeseks saada.
    Isegi neid, kes veel ei tea, kas temast saab tulevikus suusataja või lumelaudur. Laagriküps on lumesõber, kes on juba
    1. klassis ära käinud.

Laagerdame tuttavas kohas Valgehobusemäel, kus suvel saab:

•  ööbida
    • süüa
    • ujuda
    • matkata
    • suvetuubitada
    • sõita: jalgrattaga, monorattaga, vesirattaga, SUP-lauaga
    • lõkke-, luule- ja diskoõhtut teha
    • AGA ka väga erinevat trenni teha.

Tähelepanu! Tegemist on spordilaagriga. Enne laagriotsuse tegemist lugege tähelepanelikult allpool olevat laagripäevakava infolehte. Laagrihuvi püsimisel või küsimuste tekkimisel pidage nõu pere või treeneriga.

Laagris on lastele juhendajaks, järelvalvajaks ja seltsiks Lumekooli treenerid Kelly Vainlo, Sten-Mark Virro ja Stiina Liivrand
    Kiri praktilise infoga ja nimekiri laagrisse kaasavõetavatest asjadest jõuab registreerinuteni augustikuu alguses.

Laagri hind: 225 €
    * Kui Sinu laps on registreeritud Rae valla elanikuks, taotle kindlasti lastelaagri hüvitist. Kui Sul tekib küsimusi, saad vajalikud dokumendid Lumekoolilt.

Küsimused ja registreerimine: info@lumekool.ee

Laagrisse registreeri kohe, sest mahutame laagrisse vaid bussitäis lapsi.

Transport ja laagripäevade korraldus

MIDA KAASA VÕTTA?