Lumetreeningute laste hooaja lõpulaager Kütioru keskuses

12-14. märtsil.
    Lumekooli prioriteet on lumetreeningute lapsed ja sel aastal laename suuremat mäge Lõuna-Eestilt. Selle aasta talvelaager toimub Kütioru mäekeskuses. Kaasa on oodatud lumetreeningutel osalenud lapsed ja alla 10-aastaste laste puhul ka täiskasvanud saatja.

Mis me laagris teeme?

Laagris on kaasas lastele tuttavad Lumekooli mäesuusa- ja lumelaua treenerid.
    Hommikutel teeme väikese lõbusa hommikuvõimlemise jooks-mängu. Mäel teeme trenni, aga sõidame ka niisama uusi radu. Laupäeva õhtul elame lõbusat laagrielu lauamängude seltsis. Pühapäeval oleme taas mäel ja õhtul sõidame koju tagasi…
    Kütioru mäekeskuse kodulehekülge vaata ka kindlasti.

LAAGRI HIND: lapsele 230 € ja täiskasvanud (mäel sõitvale) saatjale 250 €.

SISALDAB:
    – bussisõitu Tallinna, Vasekoja puhkekeskuse, mäekeskuse ja Tallinna vahel
    – majutust Vasekoja puhkekeskuses
    – kahte hommikusööki ning laupäeva õhtusööki majutuses
    – mäekeskuse pileteid ja treeninguid Lumekooli treeneritega
    – kahte lõunasööki mäekeskuses

Üldinfo ja broneerimine: info@lumekool.ee kuni 5.03.2021

Lumekooli lapsel, kes on alla 10 aasta on kaasas vastutav täiskasvanu (ei ole kohustuslik mäel), kuid viibib temaga koos majutuses ja söögiaegadel.
    Kütiorus on kohapeal võimalik laenutada varustust, kuid meie buss võimaldab (oma) varustuse kaasa võtta Tallinnast (Suusad.ee; rendikeskus.ee jne)

Laagri korraldus täpsemalt: Ärasõit Tallinnast Peetri Selveri ees asuvast parklast reedel kell 18.30.
    Teeme peatuse Valgehobusemäel, et peale võtta Lumekooli treenerid ning reedeses grupis osalevad lapsed ning veel ühe õhtuse võileiva-kohvi peatuse Tartus. Jõuame Vasekoja puhkekeskusesse peaaegu magamamineku ajaks.
    Hommikusöögi järel on lastele ja hakkajatele täiskasvanutele väike soendus ning seejärel sõidame Kütiorgu. Ühiselt sööme lõunat kell 12.30 ja oleme mäekeskuses umbes kella 16.30-ni. Õhtusöök majutuses 17.30 ajal.
    Pühapäeva hommik algab sarnaselt, kuid siis peame ühtlasi kolima välja majutusest. Pühapäeval on mäel treenerite mõõdukal koordineerimisel vaba sõit ja mäekeskusest stardime Tallinna suunal kell 16.30.
    Mahajäänud lapsevanemale anname täpse Peetri Selveri juurde saabumise aja telefonitsi, olles Tartus.

Viirusetõkestamise abinõud: Laagrisse saavad tulla kaasa vaid terved inimesed. Bussis ja üldkasutatavates siseruumides kasutab laagris osaleja maski. Majutuses on toitlustamine korraldatud kontaktita personalist. Ilma maskita viibime vaid välistingimustes. Treeneritel on õigus nõuda maski kandmist.

Küsimuste korral kirjuta või helista 55666000