Lumekooli trenni Spot of Tallinnas Harku vallast bussiga

Hea Harku valla mäesuusataja-lumelaudur,

Lumekool alustab taas Spot of Tallinnas treeningu siseperioodi. Sel aastal algab talvehooaega ettevalmistav treeningperiood juba septembris. Treenime 15 nädalat ja seejärel kolime Valgehobusemäe suusakeskusesse mäetreeningutesse. Just nagu eelmisel aastal, kuid Lumekoolil on edasijõudnud lumeinimestele ja lumehuvilistele, kes on saanud 10 aastaseks uudiseid – sel sisehooajal on treeningu põhirõhk parkouril.

Edasijõudnud lumeinimeste trenn – parkour + tõuks, pühapäeviti kell 14.30-16.00 (alustame 5. septembrist)

EDASIJÕUDNUD LUMEINIMESTE TRENN sobib juba lumeeluga tuttavatele lastele. Lapsed, kes on juba lumelaua või mäesuusatreeningul käinud ja soovivad Lumekoolis jätkata. Sellesse trenni ootame ka vähemalt 10-aastaseks saanud noori, kes soovivad sel talvel meiega mäel liituda. Siseperioodi lõpus tuleb Sul valida, kas hakkad treenima mäesuusa või lumelauagrupis.
    Just edasijõudnud kehatunnetusega noortega alustame Lumekoolis uue programmiga – parkouriõppega. Siia juurde käib lihastreening, akrobaatika, tasakaal ja koordinatsiooni arendavad harjutustesüsteemid. Parkouriala seame sisse Spoti akroalal ja selle treeninguosa kestus on 1 tund, treeningu järgmised 30 minutit teeme tegusid tõukerattail Pump Trackil. Sul peaks selles trennis olema kaasas oma tõukeratas, tossud ja veepudel.

Mis on parkour? Selle kohta saad lugeda SIIT

Pühapäevasesse treeningusse sõidab buss Harku vallast ja osa treeningkohti on broneeritud Harku valla edasijõudnud mäesuusatajatele ja lumelauduritele.

Buss liigub trajektooril: Tabasalu kooli parkla – Alasniidu lasteaia esine parkla – Harkujärve kooli esine parkla – Spot of Tallinn – Harkujärve kooli esine parkla – Alasniidu lasteaia esine parkla – Tabasalu kooli parkla.

Bussigraafik:

kell 13.30 – Tabasalu kool
    kell 13.40 – Alasniidu lasteaed
    kell 13.45 – Harkujärve kool
    kell 14.30-16.00 – treening Spot of Tallinnas
    kell 16.50 – Harkujärve kool
    kell 16.55 – Alasniidu lasteaed
    kell 17.10 – Tabasalu kool

Treeningu kuutasu siseperioodil on 96 €
    Talveperiood: Mäeperioodi tunniplaan selgub 10. oktoobriks.
    Mäetreeningute kuutasu saame nimetada detsembri alguses, sest esitame Harku vallale treeningu toetuse taotluse ning selle rahuldamine või osaline rahuldamine selgub pärast vastava komisjoni otsust.

Kui kaua? Lumekooli hooaeg kestab 7 kuud. Viimastel aastatel oleme laste treeningud mäekeskuses lõpetanud märtsikuu keskel, mis tähendab 15 nädalat sisetrenni ja 10-12 nädalat lumisel mäel.

Info, küsimused ja registreerimine: info@lumekool.ee ja 55666000