Sügishooaeg Lumekoolis

LUMEINIMENE HAKKAB VALMISTUMA SÜGISEL JA MÄEL ON TA TUGEV, OSAV JA VASTUPIDAV

Lumekool alustab oma kooliaastat lumehooajaks ettevalmistumisega. Üldkehaline ettevalmistus mäealade – mäesuusk või lumelaud – treeninguks algab septembrist ja kestab jõuludeni.
    Treeningud Spot of Tallinna akrobaatika, parkuuri ja tõukerattaalal või vanematega uues Parkuurikeskuses, teevad lumeinimese tugevamaks, paindlikumaks, osavamaks, kiiremaks, vastupidavamaks ja tasakaalukamaks.
    Peale sisehooaega kolime me ümber Valgehobusemäe suusakeskusesse.

Igal sügisel rõõmustame trenni tagasi tulnud lumeinimesi nähes ja tervitame uusi lapsi, kes ei ole varem lumealadega kokku puutunud, aga tahaksid. Lumekooli trenni sobivad hästi ka need lapsed, kelle jaoks Lumekooli trenn on üldse esimene trennitulek.

Mäesuusatamine ja lumelauasõit sobivad paljudest teistest trennidest paremini  ka nendele noortele, kes seni ei ole olnud väga sportlikud või kellel ei ole meeltmööda kontaktspordialad või meeskonnaalad.

Valida saad 3 treeninggrupi vahel:

• lumeinimesteks kasvamise trenn – akrobaatika + tõuks, reedeti kell 17.00-18.30 Spot of Tallinnas (alustame 2. septembrist)
    • vanemate ja edasijõudnud lumeinimeste trenn – akrobaatika + parkuur, pühapäeviti kell 14.00-15.30 Spot of Tallinnas (alustame 4. septembrist)
    • vanemate ja edasijõudnud lumeinimeste trenn – akrobaatika + parkuur, teisipäeviti kell 17.30-19.30 Parkuuri Keskuses

— Vali endale kõige sobivam grupp vanuse poolest, sobiva aja või asukoha järgi.

LUMEINIMESTEKS KASVAMISE TRENN sobib noorematele lumesõpradele, kes ei ole veel Lumekoolis või üldse üheski trennis käinud või on käinud Lumekoolis 1 aasta, aga on 5-8 aastane. See treening on väga lõbus ja mänguline, kus õpime akrobaatikat ja lihtsamaid batuuditrikke.
    Me mürame, turnime ja hüppame, otsime tasakaalu, harjutame koordinatsiooni, kukkumist, põrkamist, pingutame pisut lihaseid ja hakkame tõukerattaga põnevaid teekondi sõitma. Treening toimub kahes osas akrobaatikaalal (1h) ja tõukeratta sisepargialal (Pump track) (30 mintuit).
    Sul peaks selles trennis olema kaasas iga kord oma tõukeratas, kiiver, tossud-sokid ja veepudel.

TREENINGU HIND:
    Treeningu kuutasu
    siseperioodil on 95 €
    Me ootame, et treeningult puudumine toimub vaid tervislikel põhjustel ja kuutasu tagasiarveldusi teeme üksnes siis, kui sellest on treeningpäeva lõunaks teatatud (info@lumekool.ee).

EDASIJÕUDNUD
    JA VANEMATE LUMEINIMESTE TRENN sobib juba lumeeluga tuttavatele lastele, kes Lumekoolis jätkavad või lastele, kes on saanud vähemalt 9-aastaseks ning soovivad sel talvel meiega mäel liituda.
    Edasijõudnud kehatunnetusega noortega treenime akrobaatika ning parkuuri programmiga. Selle treeningu raames teeme lihas- ja vastupidavustreeningut ning tasakaalu ja koordinatsiooni arendavad harjutustesüsteeme. Mitmekülgne kehaline ettevalmistus treenib osavust, paindlikkust, tugevust ning vastupidavust, mis lubab uskuda, et see parandab sportlikke tulemusi kõikidel aladel ning aitab vältida vigastusi mäe- ja teiste spordialade juures.
    Sul peaks selles trennis olema kaasas sportlikud riided, sokid ja oma veepudel.
    Mis on parkuur? Selle kohta saad lugeda SIIT

Edasijõudnud ja vanemate lumeinimeste treeningaegu ja kohti on 2 – VALI SOBIV AEG JA KOHT!

• Teisipäeviti kell 17.30-19.30 – Parkuuri Keskuses (Tulika 9/11) alates 6. septembrist
    • Pühapäeviti kell 14.00-15.30 – Spot of Tallinn (Krati tee 2, Peetri) alates 4. septembrist

NB! Edasijõudnute ja vanemate treeningusse (pühapäeval ja teisipäeval) sõidab ka buss Harku vallast ja osa treeningkohti on broneeritud Harku mäesuusatajatele ja lumelauduritele. Bussi sõidu teekonna ja ajagraafiku leiad SIIT

TREENINGU HIND:
    Edasijõudnute treeningu kuutasu
    siseperioodil on 95 €
    Bussitranspordiga Harku vallast on treeningu kuutasu 105 €

Kui kaua? Lumekooli hooaeg kestab 10 kuud. Viimastel aastatel oleme lumetreeningud mäekeskuses lõpetanud märtsikuu keskel, mis tähendab 15 nädalat sisetrenni ning 10-12 nädalat lumisel mäel. Mäeperioodi treeningu hind ja tunniplaan selgub 17. oktoobriks.
    Sellest hooajast liigume lumeperioodi järgselt rulluisu treeningutesse, mis viib meid baasoskustest triki- ja slaalomsõiduni.

Info, küsimused ja registreerimine: info@lumekool.ee ja 55666000