Sügishooaeg Lumekoolis – sisetreeningud Spot of Tallinnas

Lumekool alustab oma hooaega igal sügisel Spot of Tallinnas. Sel aastal kestab meie siseperiood 15 nädalat – septembri algusest kuni jõuludeni ning seejärel kolime me ümber Valgehobusemäe suusakeskusesse.
    Igal aastal rõõmustame trenni tagasi tulnud lumeinimesi nähes ja tervitame uusi lapsi, kes ei ole varem lumealadega kokku puutunud, aga tahaksid. Lumekooli trenni sobivad hästi ka need lapsed, kelle jaoks Lumekooli trenn on üldse esimene trennitulek.

Alustab 2 treeningguppi:

• lumeinimesteks kasvamise trenn – akrobaatika + tõuks, reedeti kell 17.00-18.30 (alustame 3. septembrist)
    • edasijõudnud lumeinimeste trenn – parkour + tõuks, pühapäeviti kell 14.30-16.00 (alustame 5. septembrist)

LUMEINIMESTEKS KASVAMISE TRENN sobib noorematele lumesõpradele, kes ei ole veel Lumekoolis või üldse üheski trennis käinud või on käinud Lumekoolis
    1 aasta, aga on 5-7 aastane.
    See treening on väga mänguline, kus õpime akrobaatikat ja lihtsamaid batuuditrikke. Me mürame, turnime ja hüppame, otsime tasakaalu, harjutame koordinatsiooni, kukkumist, põrkamist, pingutame pisut lihaseid ja hakkame tõukerattaga põnevaid teekondi sõitma. Treening toimub kahes osas akrobaatikaalal (1h) ja tõukeratta sisepargialal (Pump track) (30 mintuit).
    Sul peaks selles trennis olema kaasas oma tõukeratas, tossud ja veepudel.

EDASIJÕUDNUD LUMEINIMESTE TRENN sobib juba lumeeluga tuttavatele lastele. Lapsed, kes on juba lumelaua või mäesuusatreeningul käinud ja soovivad Lumekoolis jätkata. Sellesse trenni ootame ka vähemalt 10-aastaseks saanud noori, kes soovivad sel talvel meiega mäel liituda.
    Just edasijõudnud kehatunnetusega noortega alustame Lumekoolis uue programmiga – parkouriõppega. Siia juurde käib lihastreening, akrobaatika, tasakaal ja koordinatsiooni arendavad harjutustesüsteemid. Parkouriala seame sisse Spoti akroalal ja selle treeninguosa kestus on 1 tund, treeningu järgmised 30 minutit teeme tegusid tõukerattail Pump Trackil. Sul peaks selles trennis olema kaasas oma tõukeratas, tossud ja veepudel.

Mis on parkour? Selle kohta saad lugeda SIIT

NB! Pühapäevasesse treeningusse sõidab ka buss Harku vallast ja osa treeningkohti on broneeritud Harku valla edasijõudnud mäesuusatajatele ja lumelauduritele. Loe Harku valla edasijõudnute sisetreeningu kohta rohkem SIIT

Treeningu kuutasu siseperioodil on 85 € (Bussitranspordiga Harku vallast on treeningu kuutasu 96 €)
    Mäeperioodi hind ja tunniplaan selgub 10. oktoobriks.

Kui kaua? Lumekooli hooaeg kestab 7 kuud. Viimastel aastatel oleme laste treeningud mäekeskuses lõpetanud märtsikuu keskel, mis tähendab 15 nädalat sisetrenni ja 10-12 nädalat lumisel mäel.

Info, küsimused ja registreerimine: info@lumekool.ee ja 55666000