Talve koolivaheajal Lumekooliga Bulgaariasse

Sel aastal teeme asju jälle natuke teisiti ja võtame oma lumereisisihiks täitsa uue suuna – Bulgaaria.
    Kõlab põnevalt? Meie enda jaoks ka! Sa oled väga oodatud veebruari koolivaheaja lumereisile Lumekooli seltskonnas. Pane kuupäevad 27.02-5.03.22 kirja ja anna oma soovist meile teada.

Reis pühapäevast pühapäevani ja seal vahel 5 mäepäeva Bulgaaria parimas mäekeskuses Bansko.

Mäekeskus: Bansko asub 950-2560 meetri kõrgusel, keskuses on 14 laskumisnõlva ja pikimad neist on 15 km pikad. Mäekeskuse kaasaaegne tõstukipark koosneb ühest kabiintõstukist, 9-st tooltõstukist ja 5-st ankurtõstukist (T-bar). Mäekeskus sobib igale sõitjatasemele, aga kui Sa varem üldse sõitnud ei ole, siis tule hooaja algul Lumekooli ja teeme põhiasjad selgeks. Siis on päikselises Bulgaarias lõbusam.

Majutume sel korral kahestes tubades armsas Aneli Bansko hotellis***,  mis asub Glazne jõe kaldal ning on 5-minutilise jalutuse kaugusel kesklinnast. Hommikuti viib meid mäekeskuse gondlijaama juurde transfeerbuss ja toob õhtul tagasi. Hotellis asub rahvuslikus stiilis kõrts, lobby baar ning hotellis on wifi ühendus.

Lend ja transfeer: Lend (Lufthansa) Tallinn-Frankfurt-Sofia kell 06.50-13.30. Sofiast viib meid Banskosse transfeerbuss (170 km). Viimasel päeval pärast hommikusööki viib meid taas lennujaama transfeerbuss, järgneb Lufthansa lend Sofia-Frankfurt-Tallinn kell 14.15-23.55.

Mis seal veel teha on? Me suusatame ja lauatame, õhtul vedeleme hotellis ehk puhkame, aga tegelikult elame me kesklinnas seepärast, et siis on meie ümber suures valikus Bulgaaria rahvusrestorane oma rahvustoitude, tantsu ja muusikaga. Kindlasti läheme vähemalt ühel õhtul koos termaalveebasseini.

Reisi hind 600 € sisaldab:

• Lennupileteid Lufthansa lendudel Tallinn-Sofia-Tallnn ning tagasi
    • pagasit: äraantav kohver kuni 23 kg, käsipagas kuni 8 kg + NB! suusapagas
    • transfeeri Sofia lennujaama ja majutuse vahel
    • transfeeri igal hommikul hotellist tõstukijaama ja õhtul tagasi
    • 5 ööd hotellis Aneli koos hommikusöökidega, reeglina kahesed toad
    • Lumekooli grupijuhi head seltskonda 😉

Reisi hind ei sisalda, aga peaksid arvestama:

• Mäepiletite hinnaga – ’21 aasta hinnatabeli leiad võrdluseks SIIT
    • kui soovid olla üksi toas, siis lisandub hinnale 90€
    • termaalveebasseini külastus 10€
    • õhtusöök oma hotellis 8€ või linnapeal omal valikul
    • sõlmi kindlasti tervise- ja reisitõrkekindlustus
    • ja kui soovid ka pagasikindlustus, alla 10€

Broneerimine ja reisihinna tasumine:

• Tee broneering kohe, kui soovid kaasa tulla, see garanteerib Sulle koha reisil. Lumekooli reisigrupid ei ole kunagi liiga suured
    • Broneeringuks vajame toimivat e-aadressi, reisija nime ning sünniaega
    • Kindlasti anna teada, kuidas soovid tubades jaotuda
    • Reisi eest tasumiseks saadame Sulle arve. 50% osamakse 10. novembril ja 50% osamakse 10.jaanuaril.

Bulgaariasse saab Eesti kodanik kehtiva passi või ID kaardiga.
    Kui Sul on oma kindel kindlustusettevõte, kasuta reisides seda, kui vajad soovitust, küsi.

Lisainfo ja reisi broneerimine: info@lumekool.ee