Talve koolivaheajal Lumekooliga Gruusiasse

Uuel lumehooajal ootavad meid ees uued seiklused. Sel korral sõidame veebruari koolivaheajal lumereisile Gruusiasse lumekoolikate lõbusas seltskonnas.
    Pane kuupäevad 25.02-4.03.23 kirja ja anna oma soovist meile teada, sest kes ees see… kindlustab koha kõige ägedamale reisile Gruusiasse.

Pühapäevast reedeni, mis tähendab, et meil on suisa KUUS suusapäeva Gruusia kaasaegseimas, Gudauri suusakeskuses.
    Gudauri suusakeskus asub Gruusia põhjaosas, Suur-Kaukasuse ahelikus, kõrguste vahemikus 2000m – 3276m.
    Keskuses on 6 tooltõstukit, üks gondel, 4 lohistit ja lumepark.

Minek: laupäeval, 25.02: buss väljub Tallinnast, Balti Jaama parklast hommikul kell 6:00! Bussisõit Riia lennujaama!
    Air Balticu lend väljub Riia lennujaamast kell 12:40 ja maandub Tbilisis kell 19:05. Kohe istume bussi ja sõidame Gudaurisse (u 135 km kaugusel), kus majutume Apartmenthotelli Gudauri Hills, kohe suusaradade ja tõstukite kõrval!

Tagasi tulek: laupäev, 4.03 viib buss meid tagasi Tbilisisse. Gudaurist lahkumise kellaaeg ja päevakava vastavalt grupi eelistustele. Air Balticu lend väljub kell 19:50 ja jõuab Riiga kell 22:35. Riia lennujaamast mõnus soe, hea aeg puhkamiseks, bussireis tagasi Tallinnasse. Eeldatatav kohale jõudmise aeg kell 3:00-3:30.

Reisihind vastavalt majutusele, al. 920 €/in. Küsi täpset hinda info@lumekool.ee
    Hinnas sisaldub:

• Transfeerid Tallinnast Riia vv. ja Tbilisi lennujaamast Gudauri suusakuurorti vv.
    • Lennupiletid Riiast Tbilisisse ja tagasi vastavalt lennukavale;
    • Majutus kahe- või kolmekohalistes tubades, või apartmentides vastavalt reisikavale;
    • Kogenud reisisaatja igakülgne abi

Lisatasu eest (ehk mis ei ole reisihinnas):

• Mäepiletid Gudauri suusakeskuses (~15 eur/päev)
    • Igasugune varustuse rent (~15 eur/päev)
    • Suusavarustuse vedu lennukis – 35€ (üks sõidusuund)
    • Sõlmi kindlasti tervise- ja reisitõrkekindlustus (Euroopa ravikindlustuskaart Gruusias ei kehti)

Reisi juhib Lumekooli treener Stiina.

Broneerimine ja küsimused: info@lumekool.ee

• Tee broneering kohe, kui soovid kaasa tulla, see garanteerib Sulle koha reisil. Lumekooli reisigrupid ei ole kunagi liiga suured.
    • Broneerimiseks on vaja nime, sünniaega ja kehtivat e-posti aadressi.
    • Kui soovite kindlat tubade jaotust, siis andke teada.
    • Maksmine toimub peale arve kätte saamist.

NB! Gruusiasse reisimiseks on vajalik kehtiv pass.

LÕBUSATE LASKUMISTENI!