Talvehooaja lõpulaager Tahkol – 21-24. märtsil

21-24. MÄRTS 2024
    LUMEHOOAJA LÕPULAAGER – TAHKO MÄEKESKUSES (Soome)

Lumekooli talvehooaja lõpulaager viib Lumekoolikad ja sõbrad taas suurele mäele. Sel talvel oleme valinud lõpureisi sihtkohaks suusa- ja lauasõprade suure lemmiku Tahko Mäekeskuse. Tahko on paljude põhjamaine lemmikkeskus oma vaheldusrikkuse poolest, igale tasemele ja maitsele radu on kokku 23, millest pikim 1200 meetrit.

Tule kaasa! Kui Sa oled sõidu juba mõõdukalt hästi selgeks saanud ja tahaksid nüüd hooaja lõpus kogeda midagi tõeliselt lennukat, siis Lumekooli treenerid kutsuvad Sind endaga kaasa. Laagris sätime lapsed sobivasse tasemegruppi, et see pakuks piisavat väljakutset. Lapsevanemad on oodatud liikuma lastega koos või eraldi, täpselt nii nagu Sa oma puhkust ette kujutad. Kuni 12-aastast last ootame laagrisse koos pereliikmega.

Millal ja kuidas liigume?
    Neljapäeval 21.03 kell 12 Eckerö laevaga Helsingisse, edasi bussiga Tahkole (sõiduaeg 6 tundi) ja tagasi pühapäeval 24.03 pärastlõunal Tahkolt bussiga Helsingi suunas ning kell 21.40 Eckerö laevaga Helsingist Tallinnasse.
    Jah, palun kavaldage laste reedene koolipäev (ja oma tööpäev) iseõppe reźiimi, bussis on selleks aega piisavalt.

LAAGRI HIND SISALDAB:
    – bussi ja laevatransporti
    – suunal Tallinn-Helsingi buffee lõunsööki
    – hommiku, lõuna ja õhtusööke fikseeritud hinnaga Tahkol (3 hommikut, 3 lõunat ja 2 õhtusööki)
    – mäepiletit 2 täispäeva
    – laagrielu mäel ja mäepäevade vahel
    – Lumekooli treenerite tähelepanu ja seltskonda mäel ja mäepäevade vahel
    – majutust kas A) 8-kohalises mökkis või B) 2-kohalises hotellitoas, mis paiknevad mäe ääres.

6-12 aastane laps – ööbimisega mökkis 656 € ja ööbimisega korteris 720 €
    12+ ja täiskasvanud – ööbimisega mökkis 700 € ja ööbimisega korteris 765 €

* 2-kohaline korter võimaldab 1 lisavoodikohta
    ** Kui Sa soovid teha ise süüa, oled oodatud treenerite maja kööki seda tegema ning siis saad lahutada laagri hinnast maha 130€.
    *** Kui Sa soovid elada 4-kohalises mägimajas, küsi hinda. Hetkel ei ole maja broneeritud
    **** Kui Sa mäele ei tule, küsi laagri hinda ilma mäepileti tasuta.

Laagrikohti on vähe, REGISTREERI KOHE!
    Lumekooli lapsel, kes on alla 12-aastane, on kaasas vastutav täiskasvanu (ei ole kohustuslik mäel), kuid viibib temaga koos majutuses, söögiaegadel ja laevas. Vanemad ja enesega toimetulevad alaealised on laagrisse oodatud kaasa lapsevanemate nõusoleku ja treeneritele tehtava volitusega.

Varustus: Tahkol on kohapeal võimalik laenutada varustust, kuid meie buss võimaldab oma varustuse kaasa võtta Eestist (Suusad.ee; Rendikeskus.ee jne).

Laagri eest tasumine:
    Laagrisse registreerides ootame broneerimistasu maksmist 150€ ja kogu laagri tasu hiljemalt
    11. märtsil arve alusel.
    Registreeri ja küsi: info@lumekool.ee
    Registreerides palun teata, reisija nimi ja sünniaeg ning, millisel viisil soovid Tahkol majutuda