lumelaua treener
    Brief info

Tsau, mina olen Andres!

Lumine talv ning mäed on mind lummanud kogu elu, see on minu lemmik aastaaeg.

Olen oma elus tegelenud erinevate talispordialadega nagu suusatamine, suusahüpped. Kui esimest korda tegin tutvust lumelaua sõiduga oli minu hing sellele jäädavalt antud. Tänaseks olen harrastajana sõitnud lumelauaga 20 aastat ning jätkuvalt ootan iga hooaja lõpus juba uue lumise algust. See on ennastunustamapanev mõnus tegevus, mis toob naeratuse näole ning paneb hinge elama.

Lumelaua treeneriks õppisin Prantsusmaal, Briti lumespordi treenerite süsteemis (BASI). Viimases täiendasin ennast aastal 2023 ning oman kehtivat litsentsi. Lisaks oman kehtivat litsentsi Eesti Suusa - ja Lumelaua Instruktorite Liidus(ESSIA), kus teguten ka koolitajana.
    Olen läbinud ka Eestis, teenerite üldainete koolituse EKR3.

Instruktrori töö juures pakub mulle enim rõõmu, kui näen õpilast naeratus näol mäest alla vuhisemas :)

Koolitan eesti ja inglise keeles.