Lumelaua instruktor

5-aastaselt otsustasid mu aktivistidest vanemad Prantsuse mägedes mind suusakooli panna, alates sellest hetkest hakkas lumepall heas mõttes veerema. Igal suusareisil olid mul suusad all kuni ühe saatusliku päevani umbes aastal 2010, mil peretuttav õpetas Soome suusakeskuse laugel mäel, kuidas kahest eraldi kontrollitavast jalast võib justkui “üks ühine jalg” saada. Sellest päevast alates on suusareisid ning talvised seiklused lumesaani taga liueldes möödunud vaid lumelaual. Ülikoolis õpitud ja lõpetatud eriala rekreatsioonikorraldus viis mind kokku seinast seina seikluslike – aktiivsete (meeskonna)tegevuste ja üritustega nii noortele kui ka vanadele. Lisaks olen kõikide tegevuste kõrvalt toimetanud laagrikasvatajana aastast 2016. Patt oleks elu lihtsalt maha magada ning oma mugavustsoonis veeta- niisiis ongi minu motoks kõikvõimalike elu võimaluste proovimine ja elukestva õppe toetamine. Koolitan nii eesti ja inglise keeles.