Selle talve viimane Al Dente Cup-i ehk III etapp toimub 17. märtsil kell 16.30 Valgehobusemäel
    Usu, ta tahab näidata, mida ta juba oskab!
    Lumekooli AL Dente* Cup  on mõeldud kõige väiksematele suusa- ja laualastele, kes on juba mõnda aega harjutanud, aga on veel minna… Võistlusformaat sobib 1-2 ja vahel 3. aasta lumelastele vanuses 5-10 aastat, kes juba suudavad märgiste vahel raja läbida – nagu trennis. Praegu pole veel oluline, kui kiiresti või millises sõidustiilis (laudurite sik-sak stiil on sobiv). * Peaaegu valmis 🙂

AL Dente võistlusformaat:
    Sul on 3 ajasõitu mahapandud rajal ja Sa võistled iseendaga – Sinu ülesanne on parandada iseenda aega. Lumekool loeb kokku minutid-sekundid, kui palju kiirem oli Sinu kõige kiirem sõit.
    Kuu aja pärast (3. etapil 17.märtsil – selle talve viimane) saad oma tulemust parandada veelgi ning kõik ajad lähevad Sulle diplomi peale kirja. Lihtne!

KAVA:
    Tule mäekeskusesse varem, et saaksime otsida Sulle sobiva varustuse, sest kell 16.30 alustame mäel võistluse reeglite ja stardijärjekorra tutvustamisega. Siis saab igaüks sõita mõned soojendussõidud ning kella 17.00 ajal on esimese start. Pärast kolme ringi sõitude sõitmist kohtume Valgehobusemäe kohvikus autasustamiseks.

Võistlemise osavõtutasu 32€ sisaldab:
    – mäevarustust võistluse ajaks (suusad/lumelaud, saapad ja kiiver)
    – mäepiletit võistluse ajaks
    – 3 ajavõtuga võistlussõitu
    – auhinda ja diplomit Sinu isiklike sõidutulemustega.

REGISTREERIMINE: Pane lumelaps kiiresti võistlusele kirja info@lumekool.ee peakirjaga “Registreerin Al Dente Cupile” NB! Etteregistreerimine on vajalik.

Võistlusest võivad osa võtta ka lapsed (5-10 aastased), kes ei osale Lumekooli trennides.
    Kiiver on kohustuslik!