KOLMAPÄEVITI alates 13.01.2021 KELL 16.00-17.30
    BUSS RAE VALLAST VALGEHOBUSEMÄELE!

Algajad lumelaudurid 10+ aastased*

Lumekool ootab Valgehobusemäe suusakeskusesse lumelaua trenni lapsi alates 10-st eluaastast.

10 nädalat kestva treeningu raames alustame täiesti algusest ja harjutame piisavalt. Õpime selgeks turvalise liikumise lumelaual – pidurdamise ning hoo- ja suuna kontrollimise, kukkumise nii, et Sa end ei vigasta, lumetõstuki kasutamise, mäereeglid ning erineva profiiliga mäel hästi toimetulemise.

*Lapsed toob trenni buss, mis sõidab trajektooril:
    Peetri kool – Järveküla kool  – Jüri Gümnaasium – Valgehobusemäe – Jüri Gümnaasium – Järveküla kool – Peetri Kool.

Loe treeningu kohta lisaks: https://lumekool.ee/lumelaua-algajate-trenn-bussiga-rae-vallast-maele/

Registreerimiseks: info@lumekool.ee