EDASIJÕUDNUD JA VANEMATE LUMEINIMESTE TRENN sobib juba lumeeluga tuttavatele lastele, kes Lumekoolis jätkavad või lastele, kes on saanud vähemalt 9-aastaseks ning soovivad sel talvel meiega mäel liituda.
    Edasijõudnud kehatunnetusega noortega treenime akrobaatika ning parkuuri programmiga. Selle treeningu raames teeme lihas- ja vastupidavustreeningut ning tasakaalu ja koordinatsiooni arendavad harjutustesüsteeme. Mitmekülgne kehaline ettevalmistus treenib osavust, paindlikkust, tugevust ning vastupidavust, mis lubab uskuda, et see parandab sportlikke tulemusi kõikidel aladel ning aitab vältida vigastusi mäe- ja teiste spordialade juures.
    Sul peaks selles trennis olema kaasas sportlikud riided, sokid ja oma veepudel.
    Mis on parkuur? Selle kohta saad lugeda SIIT

Edasijõudnud ja vanemate lumeinimeste treeningaegu ja kohti on 2 – VALI SOBIV AEG JA KOHT!

• Teisipäeviti kell 17.30-19.30 – Parkuuri Keskuses (Tulika 9/11) alates 13. septembrist
    • Pühapäeviti kell 14.00-15.30 – Spot of Tallinn (Krati tee 2, Peetri) alates 4. septembrist

TREENINGU HIND:
    Edasijõudnute treeningu kuutasu
    siseperioodil on 95 €

Me ootame, et kui treeningult puudud, toimub see vaid tervislikel põhjustel. Teata puudumisest treeningpäeva lõunaks (info@lumekool.ee).

Kui kaua? Lumekooli siseperiood sügisel kestab 4 kuud. Seejärel kolime õue Valgehobusemäe keskusesse lumetreeningutesse –
    vali või jätka mäesuusa või lumelaua õppegrupis. Lumel treenime 10-12 nädalat.

Mäeperioodi treeningu hind ja tunniplaan selgub 1. novembriks.

Sellest hooajast liigume lumeperioodi järgselt rulluisu treeningutesse, mis viib meid baasoskustest triki- ja slaalomsõiduni. Kokku kestab Lumekooli hooaeg 10 kuud ja Sa oled oodatud osalema kogu kooliaasta treeningutes.