Harku valla laste trenn – algajate mäesuusk & lumelaud

Harku valla algajate trenn  – MÄESUUSK ja LUMELAUD

Teisipäeviti alates 3.01.2023 KELL 18.00-19.30

Juba viiendat hooaega ootame Lumekooli Harku valla koolilapsi, et alustada mäesuusa või lumelaua õpinguid Valgehobusemäe mäekeskuses. Treening on mõeldud Harku vallas elavatele lastele vanuses 7-15aastat. 12 nädala jooksul mäel, kus me alustame täiesti algusest ja harjutame piisavalt, õpivad noored lumeinimesed kas mäesuusa või lumelauasõidu tehnikat, mäereegleid, turvalist kukkumist ning mäetõstuki kasutamist. Hooaja lõpuks on korralikult treeningutel osalenud noor võimeline suusal või laual toime tulema erinevate mäeprofiilidega, kontrollima sõidukiirust ja suunda. Treeningutele mäekeskuses pääseb Harku valla koolilaps spetsiaalselt Harku grupi jaoks tellitud bussiga lähimast kodukandi peatusest.

Grupi suurus: 22 last jagunevad võrdselt mäesuusa ja lumelauaõppegrupi vahel.

Treeningu kuutasu: 142 eurot* sisaldab:
    – bussitransporti (Harku vald-mäekeskus-Harku vald);
    – treeningut;
    – mäepiletit;
    – lumevarustuse renti (suusk/lumelaud, saapad, kiiver).

Bussi liikumisgraafik ja peatused:
    16.00 Buss Tabasalu kooli parklas
    16.10 Buss Alasniidu Lasteaia parklas
    16.20 Tiskreoja mänguväljaku parklas
    18.00-19.30 Treening Valgehobusemäe Suusakeskuses
    19.45 Buss väljub suusakeskusest
    21.05 Tiskreoja mänguväljaku parklas
    21.10 Buss jõuab Alasniidu külla
    21.20 Buss jõuab Tabasalu kooli juurde

Juhime tähelepanu, et treeningu kuutasu võib muutuda!
    * Lumekool on Harku vallale teinud taotluse, toetamaks treeninguid transpordile kuluvas osas.
    Lapsevanema osa praegune 142 eurot väheneb kui Harku vallalt saabub toetuse osas positiivne vastus.
    Kui vallal projekti toetada võimalik ei ole, jääb treeningu kuutasu fikseerituks.
    Teavitame gruppi registreerujaid taotluse rahuldamisest või rahuldamata jätmisest koheselt.

Arve treeningute eest saadame iga kuu 10. kuupäeval jooksva kuu eest.
    NB! Lumekool MTÜ ei ole registreeritud EHIS-registris, mistõttu Lumekooli treeningutelt tagasimakset koolituskuludelt taotleda ei saa.

Kui veel kahtled, kas Sinu pere laps hakkab sel aastal imesid tegema lumelaual või mäesuuskadel, siis loe Lumekooli soovitust, kuidas langetada valik siit

Kuidas meie lumetrennid välja näevad, vaata eelmise aasta VIDEOST ja PILTIDELT

Registreerimiseks täida registreerimisvorm ja info küsimiseks kirjuta: info@lumekool.ee