Harku valla laste trenn – algajate mäesuusk & lumelaud

Harku valla algajate trenn  – MÄESUUSK ja LUMELAUD

Esmaspäeviti alates 3.01.2022 KELL 18.00-19.30

Juba neljandat hooaega ootame Lumekooli Harku valla koolilapsi, et alustada mäesuusa või lumelaua õpinguid Valgehobusemäe mäekeskuses. Treening on mõeldud Harku vallas elavatele lastele vanuses 7-15 aastat. 11 nädala jooksul mäel, kus me alustame täiesti algusest ja harjutame piisavalt, õpivad noored lumeinimesed kas mäesuusa või lumelauasõidu tehnikat, mäereegleid, turvalist kukkumist ning mäetõstuki kasutamist. Hooaja lõpuks on korralikult treeningutel osalenud noor võimeline suusal või laual toime tulema erinevate mäeprofiilidega, kontrollima sõidukiirust ja suunda. Treeningutele mäekeskuses pääseb Harku valla koolilaps spetsiaalselt Harku grupi jaoks tellitud bussiga lähimast kodukandi peatusest.

Grupi suurus: 22 last jagunevad võrdselt mäesuusa ja lumelauaõppegrupi vahel.

Treeningu kuutasu: 100 eurot*, sisaldab:
– bussitransporti (Harku vald-mäekeskus-Harku vald);
– treeningut;
– mäepiletit;
– lumevarustuse renti (suusk/lumelaud, saapad, kiiver)

Bussi liikumisgraafik ja peatused:
16.10 Buss Tabasalu kooli parklas
16.20 Buss Alasniidu Lasteaia parklas
16.25 Harkujärve kooli parklas
18.00-19.30 Treening Valgehobusemäe Suusakeskuses
19.40 Buss väljub suusakeskusest
21.00 Harkujärve kooli parklas
21.05 Buss jõuab Alasniidu külla
21.15 Buss jõuab Tabasalu kooli juurde

Juhime tähelepanu, et treeningu kuutasu võib muutuda!
* Lumekool on Harku vallale teinud taotluse, toetamaks treeninguid transpordile kuluvas osas.
Lapsevanema osa 100 eurot kehtib juhul, kui Harku vallalt saabub toetuse osas positiivne vastus.
Kui vallal projekti toetada võimalik ei ole, on treeningu kuutasu 136 eurot (4 korda).
Teavitame gruppi registreerujaid taotluse rahuldamisest või rahuldamata jätmisest koheselt.

Arve treeningute eest saadame iga kuu 10. kuupäeval jooksva kuu eest. Teatatud puudumiste korral toimub tasaarveldus järgmise kuu arvest.
NB! Lumekool MTÜ ei ole registreeritud EHIS-registris, mistõttu Lumekooli treeningutelt tagasimakset koolituskuludelt taotleda ei saa.

Kui veel kahtled, kas Sinu pere laps hakkab sel aastal imesid tegema lumelaual või mäesuuskadel, siis loe Lumekooli soovitust, kuidas langetada valik siit

Kuidas meie lumetrennid välja näevad, vaata eelmise aasta VIDEOST ja PILTIDELT

Registreerimiseks ja info küsimiseks kirjuta: info@lumekool.ee