HARKU VALLA LASTE LUMEHOOAJA ETTEVALMISTUSTRENN

12-nädalat Spot of Tallinnas alates 5. oktoobrist esmaspäeviti kell 17.00-18.30

Harku valla koolilastel on juba 3. hooaega võimalik teha tutvust lumeladega – mäesuusatamine ja lumelauasõit.
    Sel aastal toetab vald  oma laste osavõttu lumelapseks kasvamise faasis ehk Lumekooli mäetreeningute eel saab osa võtta 12-nädalasest lumehooaja ettevalmistusprogrammist, mis toimub Spot of Tallinna akrobaatika- ja batuudialal.
    NB! Harku valla laps saab treeningusse ja treeningust tagasi iganädalaselt tellitud transpordiga.

Buss liigub trajektooril: Tabasalu kool – Alasniidu lasteaed – Spot of Tallinn – Alasniidu lasteaed – Tabasalu kool Bussigraafik (esmaspäeviti alates 5. oktoober 2020):

Tabasalu kooli parkla kell 16:00
    Alasniidu lasteaia parkla kell 16:15
    Saabumine Spot of Tallinna kell 16:50
    Treening kell 17.00-18.30
    Spot of Tallinn kell 18:30
    Alasniidu lasteaia parkla kl 19:10
    Tabasalu kooli parkla kell 19:20

Lumehooaja ettevalmistustrenni ootame valla koolilapsi (neid, kes käivad Harku vallas koolis või kelle elukoht on Harku vallas), kes ei ole veel lumealadega kokku puutunud, isegi neid, kes ei ole veel kunagi üheski trennis käinud, aga ka neid lapsi, kes on varem Lumekooli treeningutes osalenud.

Mida me lumehooaja ettevalmistustrennis teeme?

Spot of Tallinna batuudi- ja akrobaatikaalal harjutame tasakaalu, koordinatsiooni, hüppamist, kukkumist ja põrkamist, katsetame julgust ning osavust ja mängime selgeks mäereeglid. 12-nädalaga paneme kokku batuudikava hüppeelementidest, mille sooritamine viimases trennis on põnevat väljakutset pakkuv.

Oleme koostanud spetsiaalselt lastele mõeldud mäesuusa- ja lumelauasõidu juurde viiva tegevuskava. Turvalisust lisab, kui treeneri ja teiste trennilastega on rohkem aega tuttavaks saada. Pealegi võib alles sisehooaja lõpus otsustada, kas laps soovib jätkab mäel ja kas suusa- või lumelauatrennis.

Treeningute kuutasu siseperioodil Harku valla lapsele on 60 € (4 korda).
    Treeningute kuutasu mäeperioodil 2021 a. Harku valla lapsele on 65 € (4 korda).

Registreerimine lumehooaja ettevalmistuse treeningutesse ja küsimused: info@lumekool.ee või telefonil 55666000

2. MOODUL – Mäetreeningud (alates jaanuarist 2021) Mäeperioodiks on Lumekool taas taotlenud valla toetust, taotluse rahuldamisest ja jätkumooduli toimumisest samadel tingimustel teatame aasta lõpus.

Algajate treeningud: Alguses toimetame väikesel mäel tehnika ja esmase tunnetuse kallal, peagi aga siirdume mäetõstukiga suuremale nõlvale. Treeningute käigus arendame tasakaalu suusal/laual, koordinatsiooni, kukkumist ja õpime selgeks mäel liikumise reeglid – nüüd pärismäel. Valgehobusemäe keskus on hea õppekeskkond just algajale lumesõbrale, sest üleminekud on sujuvad, õppenõlv lai ja lauge. Peagi suudavad väiksed lumeinimesed kontrollida sõidu suunda ja kiirust.

Avame grupi algajatele mäesuusatajatele ja grupi algajatele lumelauduritele, kokku 22 last, kummaski grupis 11 last.

Edasijõudnute treeningud: on mõeldud nendele lastele, kes juba on varem Lumekoolis käinud terve hooaja või oskavad enam-vähem kindlalt lumelaua või mäesuuskadega sõita. See tähendab suuna- ja kiirusekontrolli ning pöörete tegemise oskust. Nüüd tuletame õpitu meelde, parandame tehnikat, harjutame erinevat tüüpi radadel hästi toimetulekut ja mõtleme, mis oleks, kui prooviks väikest võistlemist. Ehk viime sõiduoskuse uuele tasemele.

Treeningu kuutasu: 60 €
    (sisaldab mäepiletit ja lumevarustust).