Mäesuusa- ja lumelaua reis

St. Antonisse (Austria) 25.01-1.02.2020

St. Antonit teatakse kui Austria vägevaimat – suur, ilus, lumegarantiiga – sinna minnakse ikka tagasi.

SEST mäeala on lõputute võimalustega –

306 km märgistatud radasid, kuhu sõidutab 97 lifttõstukit, 200 km off-piste ala väljakutseterohkete nõlvade ja puudrialaga, lumelaua fun-park, laiad carving-väljad ning mõnusad mäebaarid päikese poole vaatamiseks. Küla asub 1304 meetril, kõrgeim tõstuk suundub 2810 meetrini ning pikim rada ulatub 11 km-ni.

SEST ühes keskuses on huvitavaid sõidupiirkondi igale sõitjatasemele, kõik kokku nimetatud Arlbergi paradiisiks.

St. Anton on sobiv sõiduala algajale ning mõnusad nõlvad kesktaseme suusatajale, kes hindavad suusatamisega sama kõrgelt vaimustavaid mäestikuvaateid. Samuti ei pea pettuma edasijõudnud ja pro-tasemeni jõudnud suusa- ning lauahundid.

SEST suusapäeva lõpus saab kõik täpselt selgeks arutada kas mäebaaris (kurikuulus Mooserwirt alates aastast 1989) või Lumekooli laagrihotelli spas (vt Majutus).

SEST Ski-Magazin lugeja valis St. Antoni jälle Euroopa lemmikuks mäekeskuseks.”

Majutus: Lumekool majutub sel talvel Hotell San Antonios,

SEST Garni Hotel St. Antonio on paindlik mahutama seltskonda nii nagu vaja – kahestesse tubadesse ja apartment-korteritesse, kus on 2 magamistuba ning elutuba-köögiala. Olenemata sellest, kas majutud kaheses toas või apartmentis, ootab hommikuti hotellirestorani hommikusöök (reisihinna sees).

SEST hotell on kõige suuremast kärast eemal, kuid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel tõstukist (Nassereinerbahn) ning maja eest saab tasuta suusabussile, et

sõita küla keskuse ja kodu vahel. Restoranid, toidu- ja spordipoed leiab kodust 500 m kaugusel.

SEST hotell on värskelt renoveeritud ja modernne, kuid hotellipere on andnud sellele õdusa puudutuse. Nii ongi kõik mis vaja olemas: igas toas wc, duśiruum, wifi, appartmentis köök, puhkeala, rõdu ja mäevaated.

SEST hotelli all asuvad pitsa järgi kuulus, kuid ka muud rahvusvahelist kööki pakkuv restoran ning vaid hotellikülastajatele spa- ja saunakeskus. Pärast mäepäeva on see mõnus!

SEST kui tahad varustuse koju tuua, saad selle jätta hotelli suusaruumi või kui soovid, saad jätta suusad-laua õhtuti hoiule tõstuki juures olevas depoos. “

LUMEKOOLIGA TALVEREISIL käivad need suusatajad ja lumelaudurid, kes on lõbusad ja hindavad väikse grupiga liikumist.

SEST meie grupid ei ole üleliia suured ja me jõuame kõik mugavalt tuttavaks saada – St. Antonisse sõidab kuni 14 inimest.

SEST me ei kao nädalaks suusaküla peale laiali – elame kõik samas hotellis, teeme hommikul plaani ja siis vaatab igaüks ise, kas veedab päeva seltskonnas või omaette.

SEST Lumekooli grupijuht on lumelaua treener, kes hoiab seltskonda mõõdukalt koos, kuid liigub erineval tasemel sõitjatega sobivail radadel, pakkudes võimalust isiklikku lauasõidutehnikat parandada.

SEST St.Antoni reis on mõeldud täiskasvanud suusatajale/lumelaudurile või pere suurtele lastele, kuna tegu on reisiga mis ei paikne koolivaheajal. Seetõttu sobib reis hästi neile, kes soovivad vahelduseks väiksemate laste heast seltskonnast puhata.

SEST sellel reisil jääb aega kõige jaoks, käime pidus, kelgutamas ja tennist mängimas. Kui mängid tennist, võta kindlasti reket ja väljakutoss kaasa. “

Sellel reisil algõpet ei toimu, Me õpetame Sind juba varem sõitma. Lumekooli kodumägi on Valgehobusemäel ja selleks, et saada suurtest mägedest rohkem wow-elamust, tule hooaja algul mäele Valgehobusele. Lumekooli instruktorid on valmis Sind suurteks mägedeks ettevalmistama.

REISI HIND:

• majutusega 2-ses toas 1245 €
    • majutusega apartmentis 2-toas 1295 €

SISALDAB:

• Lendu koos suusapagasiga
    • transfeeri lennujaama ja St. Antoni vahel
    • majutust koos hommikusöögiga (ka apartmentis)
    • sauna-spakeskuses ajaveetmist

Mäepileti hind täiskasvanule maksab 300 € (6 päeva). Noorte ja lühema suusahuvi kohta vaata hinda:

Lendame: (pagas 20 kg + käsipagas)

• 25. jaanuar Tallinn- Münhen kell 13.30 – 14.55
    • 1. veebruar Münhen- Tallinn kell 9.25 – 12.50

Transfeer toimub minibussiga ja kestab 2h 40 min.

Maksereeglid:

Broneerimistasu on 150 € reisija kohta, tasumine niipea kui olete otsustanud tulla. Kui Sa oled reisi broneerinud, kuid hiljem ümber mõtled, siis broneerimistasu ei tagastata.

14. oktoober 50% tasust ja kogusumma tasumine hiljemalt 14.novembril.

Reisi korraldaja on ABC Reisid ja reisi juhib MTÜ Lumekool
    Reisi info grupijuhilt