4. jaanuarist alustame oma armsal kodumäel Valgehobusemäel laste- ja täiskasvanute grupitreeningutega.
    Me lumekoolis arvame, et selles pahupidi pöördunud maailmas on õuetreeningud parim, mis ühe Eesti lapsega juhtuda saab. Nüüd on aeg valida, kas sel aastal on mäesuusa- või lumelauasõidu õppimise talv.

Sel aastal viime läbi trenne algajatele, edasijõudnutele, noortele ja täiskasvanutele ja teeme ka eratunde.

Kui Sa ei ole päris kindel, kas või milline grupitrenn Sulle sobib, siis vaata üle kõikide trennide kirjeldused ja loe Lumekooli soovitusi artiklis “Mäesuusk või lumelaud – kumba valida?”

Palun tutvu Lumekooli tunniplaaniga siin ja Lumekooli meeskonnaga, kes me oleme ja mida me oluliseks peame.

Registreerimine: Vali sobiv grupp ja kirjuta meile info@lumekool.ee millises trennis soovid osaleda.