book online

Winter season 2018/2019

December 16, 2018 to Easter mondat April 17, 2019The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily

  reservation@name.com

  Reservation hotline: +1 800 1234 556

  Lumekooli sisehooaeg algab sel aastal juba septembris. See tähendab, et Lumekooli treeninghooaeg kestab 7 kuud.
  Alustame septebris Spot of Tallinnas akrobaatika- ja tõukerattaalal (Pump Track) kahe grupiga.

  AKROBAATIKA & TÕUKS – Reedeti  kell 17.00-18.30  – Alustavad lumeinimesed vanuses 5-10 aastased
  PARKOUR & TÕUKS – Pühapäeviti kell 14.30-16.00 – Edasijõudnud lumeinimesed ja uued lumesõbrad vanuses 10+

  Reedene treening (alates 3. septembrist) sobib noorematele lumesõpradele, kes ei ole veel Lumekoolis või üldse üheski trennis käinud või on käinud Lumekoolis 1 aasta, aga on 5-7 aastane. See treening on väga mänguline, kus turnime ja hüppame, otsime tasakaalu, harjutame koordinatsiooni, pingutame natuke lihaseid ja hakkame tõukerattaga põnevaid teekondi sõitma.

  Pühapäevane treening (alates 5. septembrist) sobib juba lumeeluga tuttavatele lastele. Lapsed, kes on juba lumelaua või mäesuusatreeningul käinud ja soovivad Lumekoolis jätkata või need, kes soovivad sel hooajal mäel liituda ja on saanud vähemalt 10 aastaseks. Sel aastal alustame edasijõudnud kehatunnetusega lastele sobiva parkouri õppimist akrobaatikaalal, so 1 h treeningust ning 30 minutit teeme tegusid tõukerattal.
  NB! Sellesse treeningusse sõidab buss Harku vallast (Tabasalu-Alasniidu-Spot-Alasniidu-Tabasalu)

  Pane kellaajad kirja, sobita kooli-treeningplaani, otsi või laena tõukeratas ja oota detailsemat lisainfot 17. augustil.

  Lumekool treenib septembrist jõuludeni sisetingimustes Spot of Tallinnas ja jaanuarist märtsi lõpuni Valgehobusemäe Spordi- ja Suusakeskuses.

  Tee meiega kaasa terve hooaeg septembrist märtsini!