laupäeval 4. jaanuaril 2020.

Lumekool läheb jälle 1 päevasele Himose lumereisile. Lähme hommikul vara ja hilisõhtuks jõuad oma koju tagasi, päeva sisse mahub pikk mäepäev Himose mäekeskuses. Anna avalöök oma suusa- või lumelauatalvele ja rõõmusta oma lumesõbrast koolilast koolivaheaja minireisiga.

Kuidas reisipäev välja näeb? Tallinna Sadama D-terminalist väljume Tallink Megastar laeval kell 7.30, Helsingis oleme 9.30 ja Himosele jõuame keskpäeva paiku. Kui soovid, võid osa võtta Lumekooli instruktorite läbiviidavast tehnikat korrigeerivast grupiõppest (kaasas on mäesuusa ja lumelaua instruktorid). Himoselt väljub buss õhtul kell 18.00, asudes taas teele Helsingi poole, et minna laevale. Tallinnasse jõuab laev 00.30.

Kaasa on oodatud kõik, kes mäesuusal või lumelaual varem on sõitnud ja sellega iseseisvalt toime tulevad. Algõpet sellel päeval ei toimu ja alaealisi ootame koos täisealise saatjaga. Väga noortele suusa- ja lauasõpradele selline reisivorm kõige paremini sobi.

Reisi hind: LASTELE (kuni 18 aastani) 100 €
    TÄISKASVANUTELE 125 €

sisaldab:

• laevasõitu Tallinn-Helsingi-Tallinn
    • hommikusööki Rootsi lauas
    • bussisõitu sadama ja mäekeskuse vahel
    • Himose mäepiletit
    • huvilistele Lumekoolv instruktoriga grupiõpet